
Кафяв градински шезлонг от изкуствен ратан Jaipur – Keter
29×58×187 cм, от изкуствен ратан, масивна
105 € / 205,36 лв.

Тъмносив градински шезлонг от изкуствен ратан Jaipur – Keter
29×58×187 cм, от изкуствен ратан, масивна
105 € / 205,36 лв.

Тъмнокафяв градински шезлонг от изкуствен ратан Jaipur – Keter
От изкуствен ратан, масивна
105 € / 205,36 лв.
Тъмнокафяв градински шезлонг от изкуствен ратан Jaipur – Keter
НаличностВ наличност
Доставка от 3,19 € / 6,24 лв.
Можете да върнете продукта в рамките на 365 дни
История на цените
- 13.05.2026 г. - 105 € / 205,36 лв.
- 14.06.2024 г. - 77,72 € / 152,01 лв.
- 1.05.2024 г. - 71,07 € / 139 лв.
- 29.03.2024 г. - 83,34 € / 163 лв.
- 11.03.2024 г. - 88,96 € / 173,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Тъмнокафяв градински шезлонг от изкуствен ратан Jaipur – Keter
Спецификации
| Материал | Изкуствен ратан |
|---|---|
| Тип шезлонг | Масивна |
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | NL |
| Височина на облегалката | 64.5 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 58 cm |
| Дълбочина на седалката | 125 cm |
| Височина на седалката | 29 cm |
| Височина на крачетата | 21 cm |
| Капацитет на тежестта | 110 kg |
| Тегло | 7.65 kg |
| Размер на шезлонги | Едноместен |
| Дължина | 187 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Местоположение | Екстериор |
| Серия | Jaipur |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Материал на краката | Полипропилен |
| Характеристики | Позициониране |
| Материал на конструкцията | Полипропилен |
| Material | Изкуствен ратан |
| Производител | Keter |
Най-добрите продукти от Bonami

31,4 €
61,41 лв.
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
15,5 €16,9 €
30,32 лв.33,05 лв.
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
43 €
84,1 лв.
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
23,4 €25,2 €
45,77 лв.49,29 лв.
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
11,4 €12,4 €
22,3 лв.24,25 лв.
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
35,6 €39,4 €
69,63 лв.77,06 лв.
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
55 €
107,57 лв.
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

27,3 €35,4 €
53,39 лв.69,24 лв.
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
504 €554 €
985,74 лв.1083,53 лв.
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
32,8 €37,4 €
64,15 лв.73,15 лв.
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
58 €64 €
113,44 лв.125,17 лв.
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
173 €
338,36 лв.
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
33,9 €36,9 €
66,3 лв.72,17 лв.
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
75 €83 €
146,69 лв.162,33 лв.
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
11,9 €12,9 €
23,27 лв.25,23 лв.
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
111 €147,76 €
217,1 лв.288,99 лв.
Килим в цвят слонова кост 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58 €62 €
113,44 лв.121,26 лв.
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
223 €
436,15 лв.
Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност
