Тъмносив сгъваем градински шезлонг от масивно дърво Borneo – Rojaplast
История на цените
- 25.04.2026 г. - 65,45 € / 128,01 лв.
- 7.03.2026 г. - 65,45 € / 128,01 лв.
- 17.12.2025 г. - 61,39 € / 120,07 лв.
- 16.12.2025 г. - 62,19 € / 121,63 лв.
- 13.12.2025 г. - 65,46 € / 128,03 лв.
- 5.12.2025 г. - 68,91 € / 134,78 лв.
- 25.11.2025 г. - 71,45 € / 139,74 лв.
- 1.10.2024 г. - 86,41 € / 169 лв.
- 19.07.2024 г. - 75,67 € / 148 лв.
- 12.07.2024 г. - 64,42 € / 125,99 лв.
- 19.03.2024 г. - 75,67 € / 148 лв.
- 14.03.2024 г. - 64,42 € / 125,99 лв.
- 10.03.2024 г. - 75,67 € / 148 лв.
- 8.03.2024 г. - 64,42 € / 125,99 лв.
- 5.03.2024 г. - 75,67 € / 148 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Тъмносив сгъваем градински шезлонг от масивно дърво Borneo – Rojaplast
Спецификации
| Цвят | Черен |
|---|---|
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 6 cm |
| Височина на подлакътниците | 55 cm |
| Височина на облегалката | 63 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 46 cm |
| Дълбочина на седалката | 20 cm |
| Височина на седалката | 34 cm |
| Височина на крачетата | 34 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 10 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Местоположение | Екстериор |
| Изисква сглобяване | Не |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Екстра |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Оцветяване |
| Характеристики | Сгъваем/позициониране |
| Материал на конструкцията | Масивен бор |
| Материал | Масивно дърво |
| Тапицерски материал | Полиестер |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | RojaPlast |
Подобни продукти

Blumfeldt Beverly Wood, шезлонг, люлеещ се стол, алуминиев, сив
Люлееща се, регулируем
За изпращане след 4 дни
Сив метален градински стол Merrigan – Bizzotto
От метал, масивна
В наличност
Сгъваем регълируем стол сив/черен
Сгъване, регулируем
В наличност
Сгъваем стол Raw/Mocca Boogie - Karup Design
67×65×88 cм
Безплатна доставка
Кафяв градински стол метален/подплатен Bear – WOOOD
85×70×87 cм, от метал, с включени възглавници

Графитно сив градински фотьойл Bellisima Bellissima - Bonami Selection
76×65×65 cм, с включени възглавници, масивна
В наличност
Зелено пластмасово градинско кресло Adirondack – Bonami Selection
92×74×93 cм, от пластмаса, масивна

Бежов тапициран градински фотьойл Pavone - Bloomingville
72×68×87 cм
Безплатна доставка
Бежов градински стол метален/подплатен Elvo – WOOOD
75×82×75 cм, от метал, с включени възглавници
Безплатна доставка
Градински столове в комплект от 2 бр. от масивно дърво в естествен цвят Bogota – Garden Pleasure
75×59×63 cм
Безплатна доставка
Градински стол от ратан Sofia - Bonami Essentials
81×49×59 cм, масивна
В наличност
Сиво-бежов градински стол метален/подплатен Coosa – WOOOD
92×83×93 cм, от метал, с включени възглавници
Безплатна доставка
Бежово метално градинско кресло Delos – Garden Pleasure
149×75×97 cм, от метал, масивна

Комплект от 2 градински стола от изкуствен ратан Trieste - House Nordic
Масивна, от изкуствен ратан
В наличност
Комплект от 2 градински стола от изкуствен ратан Vistdal - Bonami Essentials
70×70×70 cм, масивна
В наличност
Градинско кресло от масивно дърво в кремаво-естествен цвят – Floriane Garden
90×59×44 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Blumfeldt Beverly Wood, шезлонг, люлеещ се стол, алуминиев, черен
Люлееща се, регулируем
За изпращане след 6 дни
Кафяв пластмасов градински стол Bars - Rojaplast
82×46×56 cм, от пластмаса

Сиво кресло Lord – Ropez
110×123×212 cм, масивна

Бежов градински стол от изкуствен ратан Tom – WOOOD
97×51×95 cм, масивна, от изкуствен ратан

Тъмнокафяв люлеещ се стол с масичка от масивно дърво Sinaloa – Garden Pleasure
45×45×45 cм, от дърво, люлееща се
Безплатна доставка
Градински стол Миконос от висококачествено ковано желязо

Градински шезлонг от масивно дърво в кремаво-естествен цвят – Floriane Garden
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Градински стол от масивно дърво в естествен цвят Pablo – Bizzotto
75×75×75 cм, от дърво, масивна
В наличност
Комплект от 2 черни градински стола Coco - Bonami Selection
От метал, масивна
В наличност
Градинско кресло от масивно дърво в кремаво-естествен цвят – Floriane Garden
От дърво, масивна
Предлага се в 2 онлайн магазинa
Безплатна доставка
Градински столове от тиково дърво Java - Garden Pleasure
От дърво, от тиково дърво, масивна

Бежово-естествено градинско кресло от масивно дърво Copper – Exotan
79×76×85 cм
В наличност
Бежово метално градинско кресло Paros – Garden Pleasure
156×76×82 cм, от метал, масивна

Градинско кресло Сен Тропе от висококачествено ковано желязо

Градински стол Mundo - Bloomingville
С включени възглавници, масивна

Градински стол от изкуствен ратан в цвят жълта охра West – WOOOD
67×78×69 cм, от изкуствен ратан
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност



