
Модерна стенна лампа черен със стъкло - Roslini
Стъкло, модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 98.76 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Стил | Класически |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Series | TIFFANY Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Стъкло, модерни
В наличност
Дърво, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Модерни
В наличност


Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност


Индустриални
В наличност

Метал
В наличност
Дърво, индустриални
В наличност
Дърво, индустриални
В наличност

Стъкло
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Ориенталски
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност

Ориенталски
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност