
Стенна лампа MALBO 2xE14/60W/230V
История на цените
- 25.05.2026 г. - 39,83 € / 77,9 лв.
- 16.12.2025 г. - 39,83 € / 77,9 лв.
- 4.03.2025 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 30,12 € / 58,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Helam, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Дизайн | Рустик |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Напрежение | 230 V |
| Стил | Старинен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Series | LAMBO Philips Massive, MALBO Helam |
| Производител | Helam |
Подобни продукти


Индустриален стенен аплик ръждясал със златен интериор - Factory
Индустриални
В наличност
Brilagi - LED аплик ANTICO 1xE27/60W/230V бронзова патина
Ретро, метал, LED лампи
В наличност
Аплик RETRO II 1xE27/60W/230V златиста патина
Ретро, рустик, Провинциални
В наличност
Аплик ТАНЯ, черен, 1xE27

Стенна лампа в бронзов цвят ø 20 cm Tramino – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна

Модерна външна стенна лампа черна вкл. LED IP65 - Dop
Модерни, LED лампи
В наличност
Globo 60208W - Аплик ODIN 1xE27/60W/230V
Стъкло, метал, рустик
В наличност
Ръстичен стенен аплик черен с дърво - Stronk
Дърво
В наличност
Модерен стенен аплик черен с LED - Plomp
Модерни, LED лампи
В наличност
Аплик APP516-1W
Метал
В наличност
Аплик РИМИНИ, патина, 1xE14
Стъкло

Аплик IVY 1xE14/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Аплик BAFIA 1xE27/15W/230V кафяв
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Аплик РАМ, черен, 1xE27
LED лампи

Аплик ВЕНЕРА, черен, 1xE27
LED лампи

Аплик ЛАГО, черен/мед, 1xE27
Модерни

Brilagi - LED Гъвкав аплик MAYA LED/3W/230V 4000K черен
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Дизайнерска стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 - Michele
Стъкло, модерни
В наличност
Brilagi - LED плафонен полилей CERIA 1xE27/40W/230V Ø 50 см, черен/бежов
LED лампи, 230V
В наличност
Globo 57911DPG - Стенен спот с превключвател ROBBY 1xGU10/35W/230V черен
В наличност
Аплик АНКОНА, патина, 1xE27
Стъкло

Аплик Loft Gold 392229
Метал
В наличност
Комплект от 2 стенни лампи ръжда със златен интериор - Factory
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Аплик APP1465-1W
Модерни, индустриални
В наличност
Аплик РАВЕЛО, патина, 1xE27
Стъкло

Дизайнерски стенен аплик ръждиво кафяв 30 см - Johanna
В наличност
Аплик APP1411-W BLACK GOLD
В наличност
Аплик КОМПАС G, черен/мед, 1xE27
Модерни

Арт Деко стенна лампа антично злато - Linden
В наличност
Ретро стенна лампа черна въртяща се и накланяща се - Chappie
Ретро
В наличност
Аплик БРУНО, черен, 2xE14
Най-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
LED преносима лампа с капан за насекоми LED/6W/1800 mAh IPX4 бяла/сива
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Philips 71769/90/16 - LED Детски Проектор DISNEY DORY LED/0,1W/3xAAA
Нощни лампи
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност