





Размери 72×175×74 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Диванът Mundo от Bloomingville е изработен от метал с прахово покритие, върху който е ръчно изплетено полиестерно въже. Тази изработка му придава уникален вид. Възглавниците са снабдени с подвижни калъфи от полиестер, които могат да се перат на 30 градуса. Този градински диван е подходящ за всички външни пространства. Ако го предпазвате от пряка слънчева светлина, ще удължите живота както на калъфите, така и на самата мебел. Насладете се на високия комфорт и меките възглавници – идеални за моменти на релакс и уют.
| Ширина: | 175 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 74 cм |
| Височина: | 72 cм |
| Материал | Метал |
|---|---|
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | VN |
| Височина на подлакътниците | 72 cm |
| Дълбочина на седалката | 60 cm |
| Височина на седалката | 41 cm |
| Височина на крачетата | 28 cm |
| Капацитет на тежестта | 200 kg |
| Тегло | 23 kg |
| Размер на дивана | Двуместен |
| Сменяем капак | Да |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати./покритието може да се пере в пералня |
| Пълнеж | Полиестерна пяна |
| Местоположение | Покрит екстериор |
| Серия | Mundo |
| Ъгъл и форма | Равно |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Premium |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие |
| Материал на конструкцията | Метал |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Тапицерски материал | Плат |
| Material | Подплатен |
| Производител | Bloomingville |

70×126×70 cм
В наличност
75×210×75 cм, от дърво, от акация
В наличност
67×227×227 cм

85×231×98 cм, от дърво, от метал
В наличност
77×162×80 cм, от бор
В наличност
76×130×65 cм
В наличност
78×128×80 cм, от метал
В наличност

85×130×103 cм


65×95×128 cм
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност

Класически
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
45×45×45 cм, пластмаса, с манометър за нивото на водата
В наличност
Метален лист
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност