







Размери 75×210×75 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 1469,65 € / 2874,39 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Градински диван от масивна акация в естествен цвят Pablo – Bizzotto
| Ширина: | 210 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 75 cм |
| Височина: | 75 cм |
| Материал | Дърво |
|---|---|
| Вид дърво | Акация |
| Държава на произход | VN |
| Височина на подлакътниците | 62 cm |
| Височина на облегалката | 37 cm |
| Височина на седалката | 38 cm |
| Капацитет на тежестта | 330 kg |
| Тегло | 37 kg |
| Размер на дивана | Триместен |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати./почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Местоположение | Екстериор |
| Серия | Pablo |
| Ъгъл и форма | Равно |
| Изисква сглобяване | Не |
| Дизайн | Скандинавски/бохо |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Кафяв |
| Материал на краката | Масивна акация |
| Обработка на повърхността | Обработен с масло |
| Материал на конструкцията | Масив акация |
| Тапицерски материал | Плат |
| Цвят | Естествен |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Bizzotto |

77×162×80 cм, от бор
В наличност
70×126×70 cм
В наличност
85×231×98 cм, от дърво, от метал
В наличност
72×175×74 cм, от метал

67×227×227 cм

78×128×80 cм, от метал
В наличност
76×130×65 cм
В наличност

85×130×103 cм


65×95×128 cм
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Метал
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност

Класически
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
45×45×45 cм, пластмаса, с манометър за нивото на водата
В наличност
Метален лист
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност