
Сив/кремав килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Linley – Ted Baker
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
59,5 € / 116,37 лв.

Сив/кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Linley – Ted Baker
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
102 € / 199,49 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Linley – Ted Baker
160×230 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
102 € / 199,49 лв.

Килим за открито и закрито в цвят жълта охра/кремав 120x170 cm Haringey Linley – Ted Baker
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
59,5 € / 116,37 лв.

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Linley – Ted Baker
120×170 cм, модерни, естествен, синтетични
59,5 € / 116,37 лв.

Черен/кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Linley – Ted Baker
160×230 cм, модерни, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
102 € / 199,49 лв.

Черен/кремав килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Linley – Ted Baker
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
59,5 € / 116,37 лв.

Килим за открито и закрито в цвят жълта охра/кремав 160x230 cm Haringey Linley – Ted Baker
160×230 cм, модерни, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
102 € / 199,49 лв.
Сив/кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Linley – Ted Baker
Размери 160×230 cм
История на цените
- 28.04.2026 г. - 102 € / 199,49 лв.
- 6.03.2026 г. - 102 € / 199,49 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килимът Haringey Linley от марката Ted Baker е плоско тъкан килим с вертикални ивици, който е подходящ както за интериор, така и за екстериор. Произведен е в Европа и се отличава с висококачествена изработка. Благодарение на синтетичните си влакна, той е изключително устойчив, дълготраен и лесен за поддръжка. Освен това е здрав, отблъсква замърсяванията и е устойчив на атмосферни влияния, което го прави практично допълнение към всеки дом. Подходящ е и за подово отопление.
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Производство | Тъкани |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1350 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 5.2 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Haringey |
| Модел | Геометричен/на раета |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/двустранен/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Сив/кремав |
| Производител | Ted Baker |
Подобни продукти

Сив външен килим 63x120 cm Clyde Cast – Hanse Home
63×120 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим Celebration , 160 x 230 cm Elysium - Hanse Home
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежов килим подходящ за пране 200x300 cm Bubble Emarald – Mila Home
Среден косъм

Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Allington – Ted Baker
120×170 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова

Кремав ръчно изработен ютен килим 160x230 cm Harvest Sierra – Elle Decoration
160×230 cм, модерни, килими за дома

Светлосива външна пътека 80x250 cm Bahama – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, модерни, къс косъм

Сив външен килим 160x230 cm Giza – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Кремав килим 120x170 cm Helix 2201 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Тъмносин вълнен килим 200x300 cm Linea - Agnella
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Зелен килим със смес от юта 200x290 cm Mara Jute Border – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, естествен
В наличност
Пътека 80x200 cm Siroco – Universal
80×200 cм, пътеки, скандинавски

Кремав килим 160x230 cm Helix 2203 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кремав килим за открито и закрито 280x370 cm Nova 1202 – Ayyildiz Carpets
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Външен килим 160x230 cm Villa – Flair Rugs
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито
В наличност
Външна пътека Ragami Berlin, 80 x 250 cm
80×250 cм, пътеки, модерни
В наличност
Сив вълнен килим 160x240 cm Fam - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Сив килим Aloe Liso, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Розов/прасковен памучен килим 160x230 cm Hampton – Dutchbone
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Бежов килим със смес от памук 75x150 cm Line – Södahl
75×150 cм, скандинавски
В наличност
Бежов външен килим 120x170 cm Zagora – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, скандинавски, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав/в естествен цвят килим за открито и закрито 120x170 cm Haringey Ruskin – Ted Baker
120×170 cм, модерни, естествен

Синьо-естествен ръчно изработен ютен килим 160x230 cm Jute Boucle Blue – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав килим 120x170 cm Art 1123 – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, къс косъм

Сиво-кремав килим Celebration , 120 x 170 cm Plume - Hanse Home
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив килим 160x230 cm Sensi Gepi – FD
160×230 cм, модерни, килими за дома

Бежов килим 192x290 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Зелено-син килим, който може да се мие, 100x150 cm Kirthy - Nattiot
100×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим 200x280 cm Perles Howlite – Elle Decoration
200×280 cм, килими за дома, къс косъм

Сиво-бежов ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Elva – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, ориенталски
Безплатна доставка
Кремави памучни килими за стълби в комплект от 16 бр. 25x65 cm Tablo Krem – Vitaus
25×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Бежов ръчно изработен ютен килим 160x230 cm Harvest Amber – Elle Decoration
160×230 cм, модерни, килими за дома

Бежов килим за открито и закрито 200x290 cm Desert 1303 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
Най-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност









