





Размери 100×150 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Зелено-син килим, който може да се мие, 100x150 cm Kirthy - Nattiot
| Ширина: | 100 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 150 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Зелен |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Памук |
| Плътност | 0.5 cm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1 kg |
| Дължина | 150 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчно тъкан |
| Тип завършек | С ресни |
| Вид косъм | Букле |
| Модел | Абстрактен |
| Дизайн | Бохо |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | Подходящ за пране/ръчно изработен |
| Грижа | Пране на 30 градуса/може да се пере в пералня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Производител | Nattiot |

Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
160×230 cм, скандинавски, ориенталски
Безплатна доставка
Килими за дома, къс косъм

120×170 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
80×250 cм, модерни, къс косъм

160×230 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Скандинавски, индустриални, килими за дома
Безплатна доставка
300×400 cм, скандинавски, килими за дома

70×100 cм, модерни, синтетични

160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

200×290 cм, модерни, индустриални
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
120×170 cм, скандинавски, ориенталски

60×120 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
120×170 cм, ориенталски, модерни
В наличност
70×90 cм, скандинавски, модерни

200×290 cм, скандинавски, килими за дома

80×300 cм, пътеки, от полипропилен
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
200×300 cм, килими за дома, естествен

80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
80×150 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
140×200 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
70×120 cм, модерни, квадратни

25×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
133×180 cм, скандинавски, килими за дома
Безплатна доставка
60×223 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
120×170 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
80×150 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
140×200 cм, скандинавски, синтетични
Безплатна доставка
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност