
Дизайнерска външна стенна лампа черна 2-светлина IP44 - Boris
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Viking Technology, който имаме на склад на цена 24.38 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Тип | Соларен аплик |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 1,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 700 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 70 Ra |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Напрежение | 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,5 W |
| Series | SOLAR Viking |
| Производител | Viking Technology |

Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Дърво
В наличност
Индустриални
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Хартия, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, в джапанди стил
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка