
Теракотена табуретка Albane – Ropez
42×147×74 cм, плат, правоъгълен
306 € / 598,48 лв.

Бяла табуретка Albane – Ropez
42×147×74 cм, плат, правоъгълен
306 € / 598,48 лв.

Светлосива табуретка Albane – Ropez
42×147×74 cм, плат, правоъгълен
306 € / 598,48 лв.

Кафяво-сива табуретка Albane – Ropez
42×147×74 cм, плат, правоъгълен
306 € / 598,48 лв.

Сива табуретка Albane – Ropez
42×147×74 cм, плат, правоъгълен
306 € / 598,48 лв.

Бежова табуретка Albane – Ropez
42×147×74 cм, плат, правоъгълен
306 € / 598,48 лв.
Светлосива табуретка Albane – Ropez
Размери 42×147×74 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 306 € / 598,48 лв.
- 20.02.2026 г. - 306 € / 598,48 лв.
- 17.02.2026 г. - 360 € / 704,1 лв.
- 14.02.2026 г. - 306 € / 598,48 лв.
- 9.02.2026 г. - 360 € / 704,1 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлосива табуретка Albane – Ropez
Размери
| Ширина: | 147 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 74 cм |
| Височина: | 42 cм |
Спецификации
| Материал на тапицерията | Плат |
|---|---|
| Форма на табуретките | Правоъгълен |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Характеристика на тапицерията | Водоустойчив/устойчив на петна/намалена запалимост |
| Държава на произход | PL |
| Форма | Правоъгълен |
| Височина на крачетата | 5 cm |
| Капацитет на тежестта | 250 kg |
| Тегло | 30.5 kg |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR)/пружини |
| Серия | Albane |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/шперплат/масивно дърво |
| Спецификации на материала | 5% найлон/95% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Aragon 80 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Цвят | Светлосив |
| Производител | Ropez |
Подобни продукти

Бежова табуретка от плат букле Miuf - Miuform
36×68×64 cм, правоъгълен, кръгла
В наличност
Светлосива градинска табуретка Grow – Blomus
25×130×130 cм, квадратен, правоъгълен
Безплатна доставка
Сива градинска табуретка Grow – Blomus
38×75×75 cм, тапициран, правоъгълен
Безплатна доставка
Светлосива кадифена табуретка Lani – Makamii
Модерни, правоъгълен, без крачета

Табуретка от бял плат букле Ariella – Ropez
40×118×73 cм, правоъгълен, кръгла

Бяла табуретка от прежда с примки от букле Azra – Bobochic Paris
45×110×88 cм, модерни, правоъгълен

Бежова табуретка Kendal – Micadoni
45×104×72 cм, плат, правоъгълен

Пуф за сядане Natural More - Karup Design
Пуфове, скандинавски, кръгла

Табуретка от бял плат букле Milford - House Nordic
41×38×38 cм, скандинавски, плат
В наличност
Бяла табуретка от букле Colma – House Nordic
36×41×35 cм, скандинавски, без крачета
В наличност
Бежова табуретка от плат букле KUON - Blomus
45×48×48 cм, скандинавски, масивен
Безплатна доставка
Бяла табуретка от букле Marcos – White Label
Кръгла, без крачета
В наличност
Светлосив пуф Turenio, ø 70 cm Mochi - Hübsch
Скандинавски, плат, правоъгълен
В наличност
Бяла табуретка от букле Ecru – Casa Selección
38×76×38 cм, с място за съхранение, правоъгълен
В наличност
Кремава табуретка от прежда с примки от букле Irisha – Bizzotto
С място за съхранение, модерни, масивен
Безплатна доставка
Бежов детски пуф Vichy – Lorena Canals
20×40×40 cм, ретро, квадратен
В наличност
Бежова табуретка от прежда с примки от букле Keno – noo.ma

Светлосива градинска табуретка от прежда с примки от букле Grow – Blomus
Плат, квадратен, без крачета
Безплатна доставка
Бяла табуретка от плат букле Kimi – Light & Living
Правоъгълен, кръгла, без крачета
В наличност
Кремава табуретка от изкуствен косъм Glasgow – House Nordic
36×41×61 cм, скандинавски, правоъгълен
В наличност
Бежова табуретка Manao – Makamii
45×75×75 cм, квадратен, без крачета

Бяла табуретка от прежда с примки от букле Medford – House Nordic
37×42×36 cм, скандинавски, кръгла
В наличност
Сиво-бежова кадифена табуретка Chelsea – Ropez
45×80×80 cм, плат, квадратен

Бежова табуретка Folk – noo.ma
Плат, кръгла, без крачета

Бяла табуретка с крило за съхранение, 33 л - Wenko
48×45×33 cм, с място за съхранение, пластмаса
В наличност
Бежова табуретка от прежда с примки от букле Radd – noo.ma
Без крачета
Безплатна доставка
Бежова шенилова табуретка Kuki – Makamii
Модерни, квадратен, без крачета

Бежова подплатена пейка Bali – Cosmopolitan Design
41×62×133 cм, плат, правоъгълен

Бежова кадифена табуретка Aloha – Makamii
Модерни, плат, правоъгълен

Кремава кадифена табуретка Georgia – Micadoni
43×95×70 cм, модерни, плат

Бяла табуретка Capena – Støraa
105×47×60 cм, правоъгълен

Сив модулен диван от букле Roxy – Scandic
44×60×98 cм, скандинавски, плат
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Висяща кошница за съхранение за рафт , дължина 40 cm - Metaltex
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност









