
Теракотена табуретка Albane – Ropez
42×147×74 cм, плат, правоъгълен
306 € / 598,48 лв.

Бяла табуретка Albane – Ropez
42×147×74 cм, плат, правоъгълен
306 € / 598,48 лв.

Светлосива табуретка Albane – Ropez
42×147×74 cм, плат, правоъгълен
306 € / 598,48 лв.

Кафяво-сива табуретка Albane – Ropez
42×147×74 cм, плат, правоъгълен
306 € / 598,48 лв.

Сива табуретка Albane – Ropez
42×147×74 cм, плат, правоъгълен
306 € / 598,48 лв.

Бежова табуретка Albane – Ropez
42×147×74 cм, плат, правоъгълен
306 € / 598,48 лв.
Теракотена табуретка Albane – Ropez
Размери 42×147×74 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 306 € / 598,48 лв.
- 20.02.2026 г. - 306 € / 598,48 лв.
- 17.02.2026 г. - 360 € / 704,1 лв.
- 14.02.2026 г. - 306 € / 598,48 лв.
- 9.02.2026 г. - 360 € / 704,1 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Теракотена табуретка Albane – Ropez
Размери
| Ширина: | 147 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 74 cм |
| Височина: | 42 cм |
Спецификации
| Материал на тапицерията | Плат |
|---|---|
| Форма на табуретките | Правоъгълен |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Характеристика на тапицерията | Водоустойчив/устойчив на петна/намалена запалимост |
| Държава на произход | PL |
| Форма | Правоъгълен |
| Височина на крачетата | 5 cm |
| Капацитет на тежестта | 250 kg |
| Тегло | 30.5 kg |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR)/пружини |
| Серия | Albane |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Шперплат/масивно дърво/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 95% полиестер/5% найлон |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Aragon 59 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Цвят | Цвят теракота |
| Производител | Ropez |
Подобни продукти

Червена табуретка Vanda - Mazzini Sofas
36×100×80 cм, плат, тапициран
В наличност
Табуретка от изкуствена кожа в цвят кафяв коняк Rodeo – WOOOD
43×120×60 cм, модерни, правоъгълен

Кафява табуретка за крака Tina - Artie
Модерни, с крачета, правоъгълен
В наличност
Светлокафява кадифена табуретка Estela – Casa Selección
38×38×38 cм, с място за съхранение, плат
В наличност
Бежова табуретка от букле Roxelane – Bobochic Paris
46×96×52 cм, модерни, правоъгълен
Безплатна доставка
Бежова табуретка Ernest – Bobochic Paris
47×85×85 cм, модерни, плат

Розов пуф , ø 34 cm Gamby - House Nordic
Пуфове, модерни, скандинавски
В наличност
Жълта табуретка Hartford – Støraa
43×130×69 cм, с място за съхранение, плат

Кафява табуретка от плат букле Miuf - Miuform
36×68×64 cм, правоъгълен
В наличност
Светлокафява табуретка Cube – Hübsch
39×58×58 cм, модерни, плат
В наличност
Зелена кадифена табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат

Кремава шенилова табуретка Georgia – Micadoni
43×95×70 cм, модерни, правоъгълен

Светлокафява кадифена табуретка Chelsea – Ropez
45×80×80 cм, плат, квадратен

Светлокафява кадифена модулна табуретка Martina – Micadoni
44×95×65 cм, модерни, плат
В наличност
Бежова табуретка Bali – Cosmopolitan Design
41×60×60 cм, плат, квадратен
Безплатна доставка
Диван Mocca pouf More - Karup Design
Пуфове, скандинавски, кръгла

Подплатена пейка в тухлен цвят Bali – Cosmopolitan Design
41×62×133 cм, плат, правоъгълен

Светлосива табуретка Manao – Makamii
45×75×75 cм, квадратен, без крачета

Бежова табуретка Marvel - Scandic
42×62×62 cм, модерни, масивен
В наличностБезплатна доставка
Сиво-кафява табуретка Everest – Bobochic Paris
40×166×100 cм, модерни, правоъгълен
В наличност
Кафява кадифена табуретка Loretto – Cosmopolitan Design
40×90×90 cм, модерни, плат
В наличност
Теракотена вълнена табуретка Folk – noo.ma
В наличностБезплатна доставка
Кафява табуретка Kendal – Micadoni
45×104×72 cм, плат, правоъгълен

Бежова табуретка Malie – Makamii
44×65×65 cм, модерни, плат
Безплатна доставка
Бежова табуретка от букле Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен

Кремава табуретка Nanea – Makamii
40×102×62 cм, модерни, плат

Кожена табуретка Madame - Windsor & Co Sofas
39×100×100 cм, кожа, квадратен

Кафяво-сива кадифена табуретка Sierra – Bobochic Paris
43×86×86 cм, модерни, плат

Табуретка от сив велур Ariella - Ropez
40×118×73 cм, правоъгълен

Бежова табуретка за крака Dazzling Daisy - Miuform
43×50×50 cм, ретро, плат
В наличност
Бежов модул за диван от букле (ляв ъгъл) Bellis – Micadoni Home
70×155×94 cм, без крачета

Теракотена кадифена табуретка Kapua – Makamii
40×100×70 cм, модерни, плат
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност









