
Сива табуретка Roxy - Scandic
44×60×98 cм, модерни, плат, правоъгълен
229,9 € / 449,65 лв.

Бежова табуретка Roxy - Scandic
44×60×98 cм, модерни, плат, правоъгълен
229,9 € / 449,65 лв.

Сива табуретка Roxy - Scandic
44×98×98 cм, модерни, плат, квадратен
312,48 € / 611,16 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле Roxy – Scandic
44×60×98 cм, скандинавски, плат, правоъгълен
273,36 € / 534,65 лв.

Сив модулен диван от букле Roxy – Scandic
44×60×98 cм, скандинавски, плат, правоъгълен
273,36 € / 534,65 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле Roxy – Scandic
44×98×98 cм, скандинавски, плат, правоъгълен
321,16 € / 628,13 лв.

Бежово-кремава табуретка за крака Roxy – Scandic
44×98×98 cм, модерни, плат, квадратен
312,48 € / 611,16 лв.

Бежово-кремава табуретка за крака Roxy – Scandic
44×60×98 cм, модерни, плат, правоъгълен
229,9 € / 449,65 лв.

Сив модулен диван от букле Roxy – Scandic
44×98×98 cм, скандинавски, плат, квадратен
321,16 € / 628,13 лв.
Сив модулен диван от букле Roxy – Scandic
Размери 44×60×98 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 273,36 € / 534,65 лв.
- 20.02.2026 г. - 273,36 € / 534,65 лв.
- 15.02.2026 г. - 257,28 € / 503,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 273,36 € / 534,65 лв.
- 5.02.2026 г. - 321,6 € / 628,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 273,36 € / 534,65 лв.
- 16.01.2026 г. - 279,79 € / 547,22 лв.
- 28.11.2025 г. - 257,28 € / 503,2 лв.
- 14.11.2025 г. - 273,36 € / 534,65 лв.
- 7.11.2025 г. - 289,44 € / 566,1 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Осигурете на всекидневната си място за сядане в изчистен, семпъл стил с модулната колекция Scandic Roxy. Тапицерията от плат букле създава незабавно усещане за комфорт и мекота. Mодулната система позволява да създадете диван, съобразен с вашето пространство и нужди - ъглов, П-образен или изключително дълъг. Модулите се адаптират визуално от всички страни благодарение на системата за долно свързване. Така че можете да ги използвате поотделно като фотьойли, които да допълнят модулен диван в същия стил.
Размери
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 98 cм |
| Височина: | 44 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Материал на тапицерията | Плат |
| Форма на табуретките | Правоъгълен |
| Крака на табуретка | Без крачета |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Държава на произход | LT |
| Ширина на възглавницата на седалката | 98 cm |
| Дълбочина на седалката | 60 cm |
| Височина на седалката | 44 cm |
| Форма | Правоъгълен |
| Височина на крачетата | 2.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 13 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Roxy |
| Изисква сглобяване | Не |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | ПДЧ/масивен бор/шперплат |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Catch me 03 |
| Тапицерски материал | Букле |
| Цвят | Светлосив |
| Производител | Scandic |
Подобни продукти

Бяла табуретка от прежда с примки от букле Azra – Bobochic Paris
45×110×88 cм, модерни, правоъгълен

Светлосива градинска табуретка от прежда с примки от букле Grow – Blomus
Плат, квадратен, без крачета
Безплатна доставка
Бежова кадифена табуретка Sierra – Bobochic Paris
43×86×86 cм, модерни, плат

Бяла табуретка от букле Roxelane – Bobochic Paris
46×96×52 cм, модерни, правоъгълен
Безплатна доставка
Кадифена табуретка в цвят лавандула Kapua – Makamii
40×100×70 cм, модерни, плат

Бяла кадифена табуретка Nalu – Makamii
41×78×60 cм, модерни, плат
Безплатна доставка
Светлосив пуф Turenio, ø 70 cm Mochi - Hübsch
Скандинавски, плат, правоъгълен
В наличност
Тъмносива табуретка от плат букле Ariella - Ropez
40×118×73 cм, правоъгълен

Сива табуретка Albane – Ropez
42×147×74 cм, плат, правоъгълен

Сива градинска табуретка Grow – Blomus
38×75×75 cм, тапициран, правоъгълен
Безплатна доставка
Светлосива градинска табуретка Grow – Blomus
25×130×130 cм, квадратен, правоъгълен
Безплатна доставка
Бяла табуретка от плат букле Miuf - Miuform
36×68×64 cм, правоъгълен, кръгла
В наличност
Бежова табуретка от плат букле KUON - Blomus
45×48×48 cм, скандинавски, масивен
Безплатна доставка
Светлосива шенилова табуретка Lani – Makamii
Модерни, правоъгълен, без крачета

Сива кадифена табуретка Jodie – Micadoni Home
40×102×80 cм, модерни, плат
В наличност
Бежова пейка от плат bouclé KUON - Blomus

Бежова кадифена табуретка Aloha – Makamii
Модерни, плат, правоъгълен

Бежова табуретка Malie – Makamii
44×65×65 cм, модерни, плат
Безплатна доставка
Бяла табуретка за крака Tina - Artie
Модерни, с крачета, кръгла
В наличност
Светлосива табуретка Ernest – Bobochic Paris
47×85×85 cм, модерни, плат

Бежова табуретка Manao – Makamii
45×75×75 cм, квадратен, без крачета

Светлосива кадифена табуретка Estela – Casa Selección
38×76×38 cм, с място за съхранение, плат

Бяла табуретка от букле Colma – House Nordic
36×41×35 cм, скандинавски, без крачета
В наличност
Сиво-бежова кадифена табуретка Chelsea – Ropez
45×80×80 cм, плат, квадратен

Кремава табуретка от изкуствен косъм Glasgow – House Nordic
36×41×61 cм, скандинавски, правоъгълен
В наличност
Табуретка от бял плат букле Molino - Micadoni Home
36×75×75 cм, квадратен, правоъгълен

Бежов детски пуф Vichy – Lorena Canals
20×40×40 cм, ретро, квадратен
В наличност
Бежова шенилова табуретка Kuki – Makamii
Модерни, квадратен, без крачета

Кремава табуретка от прежда с примки от букле Irisha – Bizzotto
С място за съхранение, модерни, масивен
Безплатна доставка
Бежова табуретка Bali – Cosmopolitan Design
41×60×60 cм, плат, квадратен
Безплатна доставка
Бежова табуретка от рипсено кадифе Campi – Cosmopolitan Design
40×90×90 cм, модерни, квадратен

Бежова табуретка Kendal – Micadoni
45×104×72 cм, плат, правоъгълен
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност

