
Сив модул за диван Roxy - Scandic
73×90×98 cм, модерни, плат, ниска
416,78 € / 815,15 лв.

Сив модул за диван (десен ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Бежов модул за диван (ляв ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×98 cм, ляв ъгъл, модерни, плат
464,58 € / 908,64 лв.

Сив модул за диван Roxy - Scandic
73×98×98 cм, модерни, плат, ниска
464,58 € / 908,64 лв.

Сив модул за диван (десен ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×98 cм, модерни, плат, ниска
464,58 € / 908,64 лв.

Бежов модул за диван (десен ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×98 cм, модерни, плат, ниска
464,58 € / 908,64 лв.

Бежов модул за диван Roxy - Scandic
73×90×98 cм, модерни, плат
416,78 € / 815,15 лв.

Бежов модул за диван (десен ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Сив модул за диван (ляв ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Бежов модул за диван (ляв ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Бежов модул за диван Roxy - Scandic
73×98×98 cм, модерни, плат
464,58 € / 908,64 лв.

Сив модул за диван (ляв ъгъл) Roxy - Scandic
Модерни, плат
464,58 € / 908,64 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×114×98 cм, модерни, плат, ниска
490,66 € / 959,65 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×90×98 cм, модерни, плат, ниска
431,99 € / 844,9 лв.

Сив модулен диван от букле (среден модул) Roxy – Scandic
73×90×98 cм, скандинавски, плат
447,2 € / 874,65 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (среден модул) Roxy – Scandic
73×90×98 cм, плат
447,2 € / 874,65 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (променлив) Roxy – Scandic
73×98×98 cм, плат
529,77 € / 1036,14 лв.

Сив модулен диван от букле (променлив) Roxy – Scandic
73×98×98 cм, ниска
529,77 € / 1036,14 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×114×98 cм, модерни, плат
516,74 € / 1010,66 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
495,01 € / 968,16 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (десен ъгъл) Roxy – Scandic
Ниска
494 € / 966,18 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×114×159 cм, модерни
760,11 € / 1486,65 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Сив модулен диван от букле (ляв ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×159 cм, скандинавски
764,46 € / 1495,15 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (десен ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×159 cм, скандинавски
764,46 € / 1495,15 лв.

Сив модулен диван от букле (десен ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×98 cм, ниска
525,43 € / 1027,65 лв.

Сив модулен диван от букле (ляв ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×98 cм, ниска
525,43 € / 1027,65 лв.

Сив модулен диван от букле (десен ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×159 cм, скандинавски, плат
764,46 € / 1495,15 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (ляв ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×159 cм, скандинавски, плат
764,46 € / 1495,15 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (ляв ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×98 cм, плат
525,43 € / 1027,65 лв.
Сив модулен диван от букле (ляв ъгъл) Roxy – Scandic
Размери 73×114×98 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 525,43 € / 1027,65 лв.
- 20.02.2026 г. - 525,43 € / 1027,65 лв.
- 15.02.2026 г. - 494,52 € / 967,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 525,43 € / 1027,65 лв.
- 5.02.2026 г. - 618,15 € / 1209 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Осигурете на всекидневната си място за сядане в изчистен, семпъл стил с модулната колекция Scandic Roxy. Тапицерията от плат букле създава незабавно усещане за комфорт и мекота. Mодулната система позволява да създадете диван, съобразен с вашето пространство и нужди - ъглов, П-образен или изключително дълъг. Модулите се адаптират визуално от всички страни благодарение на системата за долно свързване. Така че можете да ги използвате поотделно като фотьойли, които да допълнят модулен диван в същия стил.
Размери
| Ширина: | 114 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 98 cм |
| Височина: | 73 cм |
Спецификации
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
|---|---|
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | LT |
| Ширина на подлакътниците | 25 cm |
| Височина на подлакътниците | 59 cm |
| Височина на облегалката | 29 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 89 cm |
| Дълбочина на седалката | 63 cm |
| Височина на седалката | 44 cm |
| Височина на крачетата | 2.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 150 kg |
| Тегло | 34 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Roxy |
| Ъгъл и форма | Ляв ъгъл |
| Изисква сглобяване | Не |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Шперплат/ПДЧ/масивен бор |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Catch me 03 |
| Тапицерски материал | Букле |
| Цвят | Светлосив |
| Производител | Scandic |
Подобни продукти

Бежов диван от филц 137,5 cm KUON - Blomus
Модерни, скандинавски, плат

Кремав бял диван 224 cm Copenhagen - Scandic
85×224×88 cм, модерни, плат
В наличност
Бежов шенилов разтегателен диван с място за съхранение 218 cm Lilo – Makamii
86×218×102 cм, с място за съхранение, конвертируем

Бял диван 236 cm Achille – Bobochic Paris
105×236×113 cм, модерни, плат

Светлосив диван от плат букле 230 cm Essen - Cosmopolitan Design
86×230×95 cм, ретро, ниска

Кремав разтегателен диван с място за съхранение от букле десен ъгъл 223 cm Fabillo – ELTAP
80×223×86 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Светлосив сгъваем диван 87 cm Mallory – Støraa
Конвертируем, ниска

Светлосив диван от плат букле 235 cm Molino - Micadoni Home
72×235×100 cм, скандинавски, плат

Бял диван от букле 145 cm Ball – Mauro Ferretti
69×145×80 cм, ниска

Бял диван от прежда с примки от букле 193 cm Elina – Bobochic Paris
86×193×90 cм, ниска

Бял диван от букле 208 cm Poppy – Micadoni
82×208×72 cм, модерни, триместен

Светлосив диван , 175 см Neso - Windsor & Co Sofas
76×175×90 cм, двуместен, плат

Бял разтегателен диван с място за съхранение от букле 236 cm Elioss – ELTAP
87×236×89 cм, конвертируем, триместен

Бежов сгъваем диван от букле 184 cm Cielke – White Label
84×184×90 cм, конвертируем, ниска

Светлосиньо кадифе, детски диван 78 cm Lil Sofa - Roba
Скандинавски
В наличност
Бял разтегателен диван с място за съхранение от букле 130 cm Ario – ELTAP
85×130×103 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Светлосив кадифен диван 174 cm Lani – Makamii
Плат, ниска

Бял диван от прежда с примки от букле 255 cm Aloha – Makamii
Модерни, триместен, ниска

Бял модулен диван (ляв ъгъл) Flex Felix – Miuform
70×172×96 cм, плат, ниска

Кремав диван от букле 125 cm Polly – White Label
77×125×71 cм, скандинавски, двуместен

Черен разтегателен диван с място за съхранение 216 cm Selene – ELTAP
93×216×104 cм, с място за съхранение, триместен

Светлосив разтегателен диван с място за съхранение от букле 244 cm Arcadova – ELTAP
97×244×97 cм, с място за съхранение, триместен

Променлив диван Естествен Прозрачен/кремав Fresh - Karup Design
82×200×100 cм, модерни, конвертируем

Сив диван 190,5 см Virginia - CosmoLiving by Cosmopolitan
С крачета, масивен, плат

Кремав разтегателен диван 205 cm Knob - Karup Design
Модерни, скандинавски, конвертируем

Бял разтегателен диван 204 cm Grab - Karup Design
93×204×90 cм, модерни, скандинавски

Бежов сгъваем диван от прежда с примки от букле 180 cm Bloom – TemaHome
Конвертируем, ниска
Безплатна доставка
Сив диван 164 cm Chile – Scandic
85×164×83 cм, двуместен, плат

Бежов кадифен разтегателен диван с място за съхранение 247 cm Jodie – Micadoni
86×247×107 cм, модерни, с място за съхранение

Бежов шенилов диван 237 cm Whesley – Bobochic Paris
90×237×104 cм, ниска

Светлосив кадифен сгъваем/с място за съхранение диван 262 cm Tonale – Cosmopolitan Design
88×262×105 cм, с място за съхранение, конвертируем

Зелен диван 171 cm Hero – Scandic
84×171×95 cм, скандинавски, двуместен
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Висяща кошница за съхранение за рафт , дължина 40 cm - Metaltex
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност




