
Сив модул за диван Roxy - Scandic
73×90×98 cм, модерни, плат, ниска
416,78 € / 815,15 лв.

Сив модул за диван (десен ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Бежов модул за диван (ляв ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×98 cм, ляв ъгъл, модерни, плат
464,58 € / 908,64 лв.

Сив модул за диван Roxy - Scandic
73×98×98 cм, модерни, плат, ниска
464,58 € / 908,64 лв.

Сив модул за диван (десен ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×98 cм, модерни, плат, ниска
464,58 € / 908,64 лв.

Бежов модул за диван (десен ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×98 cм, модерни, плат, ниска
464,58 € / 908,64 лв.

Бежов модул за диван Roxy - Scandic
73×90×98 cм, модерни, плат
416,78 € / 815,15 лв.

Бежов модул за диван (десен ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Сив модул за диван (ляв ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Бежов модул за диван (ляв ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Бежов модул за диван Roxy - Scandic
73×98×98 cм, модерни, плат
464,58 € / 908,64 лв.

Сив модул за диван (ляв ъгъл) Roxy - Scandic
Модерни, плат
464,58 € / 908,64 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×114×98 cм, модерни, плат, ниска
490,66 € / 959,65 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×90×98 cм, модерни, плат, ниска
431,99 € / 844,9 лв.

Сив модулен диван от букле (среден модул) Roxy – Scandic
73×90×98 cм, скандинавски, плат
447,2 € / 874,65 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (среден модул) Roxy – Scandic
73×90×98 cм, плат
447,2 € / 874,65 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (променлив) Roxy – Scandic
73×98×98 cм, плат
529,77 € / 1036,14 лв.

Сив модулен диван от букле (променлив) Roxy – Scandic
73×98×98 cм, ниска
529,77 € / 1036,14 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×114×98 cм, модерни, плат
516,74 € / 1010,66 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
495,01 € / 968,16 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (десен ъгъл) Roxy – Scandic
Ниска
494 € / 966,18 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×114×159 cм, модерни
760,11 € / 1486,65 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Сив модулен диван от букле (ляв ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×159 cм, скандинавски
764,46 € / 1495,15 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (десен ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×159 cм, скандинавски
764,46 € / 1495,15 лв.

Сив модулен диван от букле (десен ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×98 cм, ниска
525,43 € / 1027,65 лв.

Сив модулен диван от букле (ляв ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×98 cм, ниска
525,43 € / 1027,65 лв.

Сив модулен диван от букле (десен ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×159 cм, скандинавски, плат
764,46 € / 1495,15 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (ляв ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×159 cм, скандинавски, плат
764,46 € / 1495,15 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (ляв ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×98 cм, плат
525,43 € / 1027,65 лв.
Светлокафяв модулен диван от букле (десен ъгъл) Roxy – Scandic
Размери 73×114×159 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 764,46 € / 1495,15 лв.
- 20.02.2026 г. - 764,46 € / 1495,15 лв.
- 15.02.2026 г. - 719,49 € / 1407,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 764,46 € / 1495,15 лв.
- 5.02.2026 г. - 899,36 € / 1759 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Осигурете на всекидневната си място за сядане в изчистен, семпъл стил с модулната колекция Scandic Roxy. Тапицерията от плат букле създава незабавно усещане за комфорт и мекота. Mодулната система позволява да създадете диван, съобразен с вашето пространство и нужди - ъглов, П-образен или изключително дълъг. Модулите се адаптират визуално от всички страни благодарение на системата за долно свързване. Така че можете да ги използвате поотделно като фотьойли, които да допълнят модулен диван в същия стил.
Размери
| Ширина: | 114 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 159 cм |
| Височина: | 73 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | LT |
| Ширина на подлакътниците | 25 cm |
| Височина на подлакътниците | 59 cm |
| Височина на облегалката | 29 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 114 cm |
| Дълбочина на седалката | 63 cm |
| Височина на седалката | 44 cm |
| Височина на крачетата | 2.5 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 125 cm |
| Капацитет на тежестта | 240 kg |
| Тегло | 48 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Roxy |
| Ъгъл и форма | С лежанка/десен ъгъл |
| Изисква сглобяване | Не |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/шперплат/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Catch me 09 |
| Тапицерски материал | Букле |
| Цвят | Светлокафяв |
| Производител | Scandic |
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност




