
Сив модул за диван Roxy - Scandic
73×90×98 cм, модерни, плат, ниска
416,78 € / 815,15 лв.

Сив модул за диван (десен ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Бежов модул за диван (ляв ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×98 cм, ляв ъгъл, модерни, плат
464,58 € / 908,64 лв.

Сив модул за диван Roxy - Scandic
73×98×98 cм, модерни, плат, ниска
464,58 € / 908,64 лв.

Сив модул за диван (десен ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×98 cм, модерни, плат, ниска
464,58 € / 908,64 лв.

Бежов модул за диван (десен ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×98 cм, модерни, плат, ниска
464,58 € / 908,64 лв.

Бежов модул за диван Roxy - Scandic
73×90×98 cм, модерни, плат
416,78 € / 815,15 лв.

Бежов модул за диван (десен ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Сив модул за диван (ляв ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Бежов модул за диван (ляв ъгъл) Roxy - Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Бежов модул за диван Roxy - Scandic
73×98×98 cм, модерни, плат
464,58 € / 908,64 лв.

Сив модул за диван (ляв ъгъл) Roxy - Scandic
Модерни, плат
464,58 € / 908,64 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×114×98 cм, модерни, плат, ниска
490,66 € / 959,65 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×90×98 cм, модерни, плат, ниска
431,99 € / 844,9 лв.

Сив модулен диван от букле (среден модул) Roxy – Scandic
73×90×98 cм, скандинавски, плат
447,2 € / 874,65 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (среден модул) Roxy – Scandic
73×90×98 cм, плат
447,2 € / 874,65 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (променлив) Roxy – Scandic
73×98×98 cм, плат
529,77 € / 1036,14 лв.

Сив модулен диван от букле (променлив) Roxy – Scandic
73×98×98 cм, ниска
529,77 € / 1036,14 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×114×98 cм, модерни, плат
516,74 € / 1010,66 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
495,01 € / 968,16 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (десен ъгъл) Roxy – Scandic
Ниска
494 € / 966,18 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×114×159 cм, модерни
760,11 € / 1486,65 лв.

Бежово-кремав модулен диван Roxy – Scandic
73×114×159 cм, модерни
721 € / 1410,15 лв.

Сив модулен диван от букле (ляв ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×159 cм, скандинавски
764,46 € / 1495,15 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (десен ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×159 cм, скандинавски
764,46 € / 1495,15 лв.

Сив модулен диван от букле (десен ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×98 cм, ниска
525,43 € / 1027,65 лв.

Сив модулен диван от букле (ляв ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×98 cм, ниска
525,43 € / 1027,65 лв.

Сив модулен диван от букле (десен ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×159 cм, скандинавски, плат
764,46 € / 1495,15 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (ляв ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×159 cм, скандинавски, плат
764,46 € / 1495,15 лв.

Светлокафяв модулен диван от букле (ляв ъгъл) Roxy – Scandic
73×114×98 cм, плат
525,43 € / 1027,65 лв.
Сив модулен диван от букле (среден модул) Roxy – Scandic
Размери 73×90×98 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 447,2 € / 874,65 лв.
- 20.02.2026 г. - 447,2 € / 874,65 лв.
- 15.02.2026 г. - 420,9 € / 823,21 лв.
- 14.02.2026 г. - 447,2 € / 874,65 лв.
- 5.02.2026 г. - 526,12 € / 1029 лв.
- 23.01.2026 г. - 447,2 € / 874,65 лв.
- 16.01.2026 г. - 457,72 € / 895,22 лв.
- 28.11.2025 г. - 420,9 € / 823,21 лв.
- 14.11.2025 г. - 447,2 € / 874,65 лв.
- 7.11.2025 г. - 473,51 € / 926,11 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Осигурете на всекидневната си място за сядане в изчистен, семпъл стил с модулната колекция Scandic Roxy. Тапицерията от плат букле създава незабавно усещане за комфорт и мекота. Mодулната система позволява да създадете диван, съобразен с вашето пространство и нужди - ъглов, П-образен или изключително дълъг. Модулите се адаптират визуално от всички страни благодарение на системата за долно свързване. Така че можете да ги използвате поотделно като фотьойли, които да допълнят модулен диван в същия стил.
Размери
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 98 cм |
| Височина: | 73 cм |
Спецификации
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Материал на тапицерията | Плат |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | LT |
| Височина на облегалката | 29 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 89 cm |
| Дълбочина на седалката | 63 cm |
| Височина на седалката | 44 cm |
| Височина на крачетата | 2.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 150 kg |
| Тегло | 22 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Roxy |
| Ъгъл и форма | Среден модул |
| Изисква сглобяване | Не |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Шперплат/ПДЧ/масивен бор |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Catch me 03 |
| Тапицерски материал | Букле |
| Цвят | Светлосив |
| Производител | Scandic |
Подобни продукти

Крем ленивец Mykonos - House Nordic
85×175×88 cм, скандинавски, плат
В наличност
Светлосив модулен диван (десен ъгъл) Flex Felix – Miuform
70×92×154 cм, плат
В наличност
Бежов шезлонг (ляв ъгъл) Vanda – Mazzini Sofas
Модерни, плат

Светлосив стол за отдих, десен ъгъл Vienna - Cosmopolitan Design
95×110×170 cм, плат

Бежов кадифен модул за диван (десен ъгъл) Martina – Micadoni
75×120×176 cм

Бежово кресло от рипсено кадифе Lord – Ropez
110×123×212 cм

Бял модулен диван (среден модул) Flex Felix – Miuform
70×76×96 cм, плат
В наличност
Бежов шезлонг (десен ъгъл) Bali – Cosmopolitan Design
75×102×185 cм, модерни, плат
В наличност
Сив модулен диван от рипсено кадифе (десен ъгъл) Sting – Scandic
70×123×141 cм, модерни

Променлив диван Естествен Прозрачен/сив Shin Sano - Karup Design
Скандинавски, конвертируем

Легло за дневна diYana в сиво със златисти крачета, 185х75х40 см

Кремав диван 185 cm Noxx – White Label
73×185×115 cм
В наличност
Модул Cristina среден в цвят бежово, 88х88х82 см

Светлозелен променлив модулен диван от велур Nihad modular - Bobochic Paris
88×100×148 cм, модерни

Сив модулен диван от рипсено кадифе (ляв ъгъл) Sting – Scandic
70×101×96 cм

Модулна лежанка Cristina в цвят бежово, 176х88х42 см

Модул Cristina среден в цвят сиво, 88х88х82 см

Модулна лежанка Cristina в цвят сиво, 176х88х42 см

Модулно канапе Cristina триместно в цвят бежово, 264х88х82 см

Модулно канапе Cristina триместно в цвят тъмносиво, 264х88х82 см

Модулна лежанка Cristina в цвят тъмносиво, 176х88х42 см

Легло за дневна diYana в сиво с черни крачета, 185х75х40 см

Легло за дневна diYana в светлорозово с черни крачета, 185х75х40 см

Легло за дневна diYana в светлорозово със златисти крачета, 185х75х40 см

Кафяво-сив шезлонг от рипсено кадифе (десен ъгъл) Chic Charlotte – Miuform
101×216×92 cм

Класическа лежанка diYana в светлосиво, 165х70х88 см

Розов кадифен шезлонг Slinky - Actona
82×60×170 cм, плат

OUT™ Sit&Sleep Бежов външен футон Out Sit & Sleep - Karup Design
30×65 cм, скандинавски
Безплатна доставка
Класическа лежанка diYana в светлорозово, 165х70х88 см

Модулна лежанка Cristina в цвят черно, 176х88х42 см

Модулно канапе Cristina триместно в цвят рустик розово, 264х88х82 см
Рустик

Класическа лежанка diYana в тюркоаз, 165х70х88 см
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Висяща кошница за съхранение за рафт , дължина 40 cm - Metaltex
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност



