Стенна лампа в златист цвят ø 22 cm Kiruna – Opviq lights
История на цените
- 11.05.2026 г. - 33,2 € / 64,93 лв.
- 8.05.2026 г. - 33,2 € / 64,93 лв.
- 23.01.2026 г. - 31,72 € / 62,04 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Стенна лампа в златист цвят ø 22 cm Kiruna – Opviq lights
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | TR |
| Материал | Метал |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 1.05 kg |
| Диаметър на абажура | 22 cm |
| Дължина | 42 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Дизайн | Индустриален |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Материал на конструкцията | Желязо |
| Цвят | Златен |
| Material | Метал |
| Производител | Opviq lights |
Подобни продукти

Searchlight 8343AB - LED Лампа за картина LED/14W/230V месинг
Ключ за осветление, спалня и дневна, горните снимки
В наличностБезплатна доставка
Аплик APP1221-2W Black
В наличност
Аплик ГАРДА, черен/мед, 1xE27
Модерни

Brilagi - Плафонен полилей MALIVA 3xE14/15W/230V черен/бял
В наличност
Модерна стенна лампа Gunmetal с черен абажур и рамо за четене, включително LED - Bergamo
Модерни, LED лампи
В наличност
Аплик за стена Elmark Bianka 2-lamps
В наличност
Аплика Elmark Krista
В наличност
Модерна стенна лампа месинг с абажур черен кадифе - Brescia
Модерни, LED лампи
В наличност
Интелигентна стенна лампа тъмно сива с дърво регулируема с WiFi A60 - Arthur
Дърво, индустриални
В наличност
Аплик APP1429-W BLACK
В наличност
Rabalux - Резервно стъкло за осветително тяло GRANDO E14, пр. 11 см
Стъкло
В наличност
Аплик РАМ, черен, 1xE27
LED лампи

Searchlight 5551-51SB - LED Лампа за картина LED/12W/230V златиста
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Аплик ГАРДА, черен/сив, 1xE27
Модерни

Аплика Elmark Olena-Черен
В наличност
Searchlight 8343PB - LED Светеща картина LED/14W/230V златна
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Аплик ЛАГО, черен/мед, 1xE27
Модерни

Модерна стенна лампа черна с USB и квадратен черен абажур - Zeno
Модерни
В наличност
Аплика Elmark Mery-хром
Кристал
В наличност
Brilagi - Точково осветително тяло ODENSE 3xE14/10W/230V дърво/черно
Дърво, 230V
В наличност
Аплик за стена Elmark Bianka single lamp
В наличност
Модерна стенна лампа бяла с черен кадифен абажур - Brescia
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерна черна стенна лампа със златен интериор - Pluk
Модерни, LED лампи
В наличност
Стенна лампа в бронзов цвят ø 20 cm Tramino – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Аплик LED APP1940-4W CHROME
Кристал, модерни, LED лампи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Аплик КОМПАС G, черен/мед, 1xE27
Модерни

Комплект от 2 стенни лампи ръжда със златен интериор - Factory
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Аплик APP923-1W
В наличност
Brilagi -LED Гъвкав аплик NUBILA 1xE27/25W/230V+LED/3W матов хром/кремав
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Интелигентна таванна лампа тъмно сива с дърво с WiFi E27 - Arthur
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Аплик LED APP1389-CW BLACK 50cm
LED лампи
В наличност
Аплик за стена Elmark Silvia
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Черен държач за тоалетна хартия с бамбукова облицовка Bambusa - Wenko
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност






