
Аплик КАН, хром, абажур Шинц Крем, 1xE27
LED лампи
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Searchlight, който имаме на склад на цена 115.29 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над снимки |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14 W |
| Тип | Лампа за картина |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Коридор |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 14 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 14 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 600 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Стил | Други |
| Series | Obrazové svítidlo Searchlight |
| Производител | Searchlight |

LED лампи

Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна


Модерни, LED лампи
В наличност
Дърво, топло бяла светлина
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, ECOlogic
Безплатна доставка
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление

Модерни
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка



230V
В наличност
Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка