




Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Стенна лампа в бронзов цвят ø 20 cm Tramino – Opviq lights
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Дизайн | Индустриален |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | TR |
| Материал | Метал |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 0.92 kg |
| Диаметър на абажура | 20 cm |
| Дължина | 27 cm |
| Характеристики на лампата | Огъваща се структура |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Цвят | Бронз |
| Material | Метал |
| Производител | Opviq lights |

Кристал
В наличност
Индустриални
В наличност






LED лампи

Модерни

Модерни

Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Стъкло, LED лампи
В наличност
LED лампи

Ретро, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, пластмаса
В наличност
Стъкло








Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност