
Аплик GEORGIA 1xE14/5W/230V златист/опушен бежов
История на цените
- 31.05.2026 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 28.03.2025 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 20.04.2024 г. - 27,56 € / 53,9 лв.
- 16.04.2024 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Lamkur, който имаме на склад на цена 27.27 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Тип | Аплик |
| Стил | Класически |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | LILOU Lamkur, ROLLO Lamkur, MALENA Lamkur, GEORGIA Lamkur |
| Производител | Lamkur |
Подобни продукти


Индустриален стенен аплик ръждясал със златен интериор - Factory
Индустриални
В наличност
Globo 60208W - Аплик ODIN 1xE27/60W/230V
Стъкло, метал, рустик
В наличност
Аплик IVY 1xE14/40W/230V
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна с мед IP44 - Мюнхен
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна вкл. LED IP65 - Dop
Модерни, LED лампи
В наличност
Аплик APP1411-W BLACK GOLD
В наличност
Стенна лампа в бронзов цвят ø 20 cm Tramino – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Метален текстилен стенен светлинен източник Verma E27 в златен - кремав цвят 13x13x50см.
Метал, 230V, спалня и дневна
В наличност
Аплик РИМИНИ, патина, 1xE14
Стъкло

Модерен стенен аплик черен с LED - Plomp
Модерни, LED лампи
В наличност
Ръстичен стенен аплик черен с дърво - Stronk
Дърво
В наличност
Стенна лампа MALBO 2xE14/60W/230V
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Аплик КАПРИ, черен никел, 1xE27
Стъкло, метал, кристал

Аплик РАМ, черен, 1xE27
LED лампи

Комплект от 2 стенни лампи ръжда със златен интериор - Factory
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Смарт бронзов стенен прожектор, въртящ се и накланящ се с превключвател, вкл. Wifi GU10 50mm - Karin 1
Ретро, модерни
В наличност
Аплик ЛАГО, черен/мед, 1xE27
Модерни

Стенна и таванна лампа тъмно сива 2 светлини IP54 - Glow
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Аплик КОМПАС G, черен/мед, 1xE27
Модерни

Модерна месингова стенна лампа с 2 светлини, регулируема с USB-C порт - Lesly
Модерни
В наличност
Аплик РАВЕЛО, патина, 1xE27
Стъкло

Аплик BAFIA 1xE27/15W/230V кафяв
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерна стенна лампа Gunmetal с USB-C порт - Gosna
Модерни, индустриални
В наличност
Аплик АЛФА, патина, 1xE27

Аплик APP1209-1W Black
В наличност
Аплик ТАНЯ, черен, 1xE27

Аплик APP516-1W
Метал
В наличност
Аплик APP923-1W
В наличност
Модерна стенна лампа черна регулируема с USB-C вкл. LED - Modric
Модерни, LED лампи
В наличност
Аплик LED APP1389-CW BLACK 50cm
LED лампи
В наличност
Аплик ВЕНЕРА, черен, 1xE27
LED лампи
Най-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Brilagi - Електрически уред за улавяне на насекоми 2 x UV лампи / 10 W / 230 V / 60 m²
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Потолен лампион OAK 1xE27/60W/230V дъб Ø 27,5 см
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Immax NEO 07534L - Термостат за подово отопление SMART 230V/3A Wi-Fi Tuya
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка