
Brilagi - LED аплик STEFANO 1xE14/40W/230V черна патина
История на цените
- 26.04.2026 г. - 30,12 € / 58,91 лв.
- 12.04.2025 г. - 30,12 € / 58,91 лв.
- 25.03.2025 г. - 39,32 € / 76,9 лв.
- 24.03.2025 г. - 30,12 € / 58,91 лв.
- 21.03.2025 г. - 23,98 € / 46,9 лв.
- 19.06.2024 г. - 30,12 € / 58,91 лв.
- 18.06.2024 г. - 39,32 € / 76,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 28.51 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Дизайн | Рустик, Провинция |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Входяща мощност | 5 W |
| Температура на светлината | 2200 K |
| Общ светлинен поток | 500 lm |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Цокъл | E14 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Стил | Старинен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | STEFANO Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Плафон АЛЕКС, черен/сив, 3xE27

Brilagi - Аплик ROATA APLICA 2xE14/40W/230V бук
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Черна стенна лампа ø 25 cm Garten – Sollux
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Аплик ТАНЯ, черен, 1xE27

Rabalux 8811 - Стенна лампа FLOSSI 1xE27/40W/230V
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Аплик СИТИ, черен/сив, 1xE27
Модерни

Globo 15388W - Стенна лампа CLASTRA 1xE27/60W/230V
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Globo - LED Стенен спот XARA 1xE14/6W/230V черен
LED лампи, 230V
В наличност
Стенно външно осветително тяло (височина 33 cm) Duero - Trio
Ключ за осветление, спалня и дневна

Смарт стенна лампа черна с дърво вкл. WiFi A60 - Chon
Дърво, индустриални
В наличност
Brilagi - Аплик TIMONA 2xE14/40W/230V бук/орех
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Индустриален стенен аплик ръждясал със златен интериор - Factory
Индустриални
В наличност
Аплик РИО, черен/сив, 1xE27
Модерни

Антична стенна лампа златиста IP44 с детектор за движение - Capital
Стъкло, пластмаса
В наличност
Индустриален кръгъл стенен аплик черен IP44 - Noutica
Стъкло, индустриални
В наличност
Черна LED стенна лампа Likma – Opviq lights
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Индустриален стенен аплик тъмно сив с дърво регулируем - Arthur
Дърво, индустриални
В наличност
Черна метална стенна лампа Opviq lights Isidora - Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Стенна лампа в черен и естествен цвят TOWNSHEND 5 – EGLO
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Ръстичен стенен аплик черен с дърво - Stronk
Дърво
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна IP44 - Канзас
Модерни
В наличност
Модерен стенен аплик черен с LED - Plomp
Модерни, LED лампи
В наличност
Таванна и стенна лампа антично злато IP54 - Kiki
Пластмаса, модерни
В наличност
Екстериорен аплик NILDA 1xE27/60W/230V IP44 черен
В наличност
Черна/бежова стенна лампа за контакт Amar – Markslöjd
Ключ за осветление, спалня и дневна, в електрически контакт
В наличност
Аплик БРУНАТЕ, патина, абажури Шинц Крем, 2xE27

Модерна външна стенна лампа черна вкл. LED IP65 - Dop
Модерни, LED лампи
В наличност
Черно LED осветително тяло за таван Carrera – Trio
Модерни, LED лампи
В наличност
Черна стенна лампа Fjallbacka Fjällbacka - Markslöjd
Ключ за осветление, скандинавски, спалня и дневна

Плафон АЛЕКС, черен/бял, 3xE27

Jupiter 394 - BO-K - Стенна лампа BOLERO 1xE27/60W/230V
Метал, рустик, ключ за осветление
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 3
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Дигитален часовник с аларма и термометър 230V/1xCR2032
Цифрови будилници
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Стенна полица KAREN 120x72,2 cm бяла/орех
Мат, от орех
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност