
Модерна стенна лампа Gunmetal с черен абажур и рамо за четене, включително LED - Bergamo
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 49.17 и с гаранция от 3 години.
| Основен материал на осветлението | Дърво |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цвят | Черен |
| Цокъл | E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Каучуков фикус |
| Series | ODENSE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни

LED лампи

Модерни
В наличност

Модерни


Ключ за осветление, спалня и дневна

Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност

Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Дърво, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ретро
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

Модерни

Индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, ориенталски
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



Цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност