
Трапезни столове в комплект от 4 броя в цвят мента Luna - Marckeric
85×47×55 cм, модерни, 4 броя
327,68 € / 640,89 лв.

Черни трапезни столове в комплект от 4 броя Luna - Marckeric
85×47×55 cм, модерни
310,3 € / 606,89 лв.

Трапезни столове в цвят каки в комплект от 4 броя Luna - Marckeric
85×47×55 cм, модерни
312,48 € / 611,16 лв.

Бежови трапезни столове в комплект от 4 броя Luna - Marckeric
85×47×55 cм, модерни, 4 броя
310,3 € / 606,89 лв.
Бежови трапезни столове в комплект от 4 броя Luna - Marckeric
Размери 85×47×55 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 310,3 € / 606,89 лв.
- 5.03.2026 г. - 310,3 € / 606,89 лв.
- 5.03.2026 г. - 310,25 € / 606,8 лв.
- 14.02.2026 г. - 310,3 € / 606,89 лв.
- 27.01.2026 г. - 365,06 € / 714 лв.
- 23.01.2026 г. - 310,3 € / 606,89 лв.
- 22.01.2026 г. - 365,06 € / 714 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежови трапезни столове в комплект от 4 броя Luna - Marckeric
Размери
| Ширина: | 47 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 55 cм |
| Височина: | 85 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Комплект столове за хранене | 4 броя |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | CN |
| Тип | Тапициран |
| Брой части | 4 бр. |
| Височина на облегалката | 40 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 47 cm |
| Дълбочина на седалката | 39 cm |
| Височина на седалката | 46 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 4.6 kg |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Luna |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал на конструкцията | Шперплат |
| Материал на седалката | Шперплат |
| Материал | Шперплат/подплатен |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Тапицерски материал | Полиестер |
| Material | Шперплат/подплатен |
| Производител | Marckeric |
Подобни продукти

Бежови тапицирани трапезни столове в комплект с подлакътници 2 бр. Lizzy – Actona
85×59×59 cм, с подлакътници, скандинавски
Безплатна доставка
ВЭРА Бежово (тъкан Басэл 24) - МОДЕРЕН ТАПИЦИРАН СТОЛ ЛОФТ ЗА ДНЕВНА/ТРАПЕЗАРИЯ
С подлакътници, модерни, тапицирани
В наличност
Бежови тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Alison – Rowico
89×58×59 cм, модерни, 2 броя

Кремави тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Eleanor – Actona
80×56×54 cм, 2 броя, плат
Безплатна доставка
ЦЛЯРА Бежово (тъкан Басэл 24)/черни крака - МОДЕРЕН ТАПИЦИРАН СТОЛ ЛОФТ ЗА ДНЕВНА/ТРАПЕЗАРИЯ/ОФИС
Модерни, тапицирани
В наличност
Кремави тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Ilsa – Actona
84×54×60 cм, модерни, 2 броя
В наличностБезплатна доставка
Бежови трапезни столове в комплект от 2 бр. Sierra – Rowico
85×49×55 cм, от дъб, скандинавски
Безплатна доставка
Бежови тапицирани трапезни столове в комплект 2 бр. Ginny – MOME
75×57×59 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
Комплект от 2 бежови трапезни стола Batilda - Actona
82×53×47 cм, от дъб, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Светлосиви трапезни столове в комплект 4 бр. Muli – Marckeric
86×48×58 cм, модерни, 4 броя
Безплатна доставка
Бежов тапициран трапезен стол Elyna – Light & Living
79×55×56 cм, модерни
Безплатна доставка
Кремав тапициран трапезен стол Bonita – Actona
82×56×56 cм, модерни
В наличност
Сиви трапезни столове в комплект от 2 бр. Claudia – Støraa
80×58×59 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
Кремави трапезни столове в комплект от 2 броя Denise - Actona
78×43×53 cм, модерни, 2 броя
В наличност
Кремави метални трапезни столове в комплект 2 бр. Radaja – Light & Living
78×58×58 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
Бял трапезен стол Ontario - Unique Furniture
82×52×60 cм, модерни
В наличност
Sada 2 světle šedých jídelních židlí Actona Batilda
82×53×47 cм, ретро, от дъб
В наличност
ФИОРА Бежов (тъкан Апиа 453) / черни крака – МОДЕРЕН ТАПИЦИРАН С ЧЕНИЛ СТОЛ ЗА ДНЕВНА/ТРАПЕЗАРИЯ
Модерни, тапицирани
В наличност
Бежов трапезен стол Esra – Actona
86×50×58 cм, модерни

Кремави трапезни столове в комплект от 2 бр. Maori – Marckeric
83×50×48 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
Трапезен стол естествен Relate – Unique Furniture
76×59×52 cм, скандинавски
В наличност
Бежов трапезен стол от букова дървесина с ратанова седалка Findahl от Hammel Mette - Hammel Furniture
75×52×44 cм, модерни, от бук

Бежови трапезни столове в комплект от 2 Zoe - Tenzo
77×55×55 cм, модерни, 2 броя
В наличностБезплатна доставка
Зелен пластмасов стол за хранене Whitby - Unique Furniture
84×48×48 cм, скандинавски, пластмаса
В наличност
Кремав тапициран трапезен стол Zone – DAN-FORM Denmark
Плат, тапицирани
Безплатна доставка
Трапезни столове в комплект 2 бр. горчица Dara – Marckeric
91×47×64 cм, модерни, 2 броя
Безплатна доставка
Трапезен стол от дъб със сива седалка Findahl от Hammel Mette - Hammel Furniture
75×52×44 cм

Трапезен стол за подреждане от декор от ясен в естествен цвят Form – WOOOD
78×50×52 cм, модерни, от ясен

Бежови трапезни столове в комплект от 2 бр. Alison – Rowico
88×51×60 cм, модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Бежови трапезни столове в комплект от 2 бр. Maura – Marckeric
83×50×57 cм, модерни, 2 броя
В наличностБезплатна доставка
Бежови трапезни столове в комплект от 2 броя Halden - House Nordic
81×52×44 cм, модерни, скандинавски
В наличност
АЛЬТЭА Сиво (тъкан Рё 180)/крака естествен дъб - МОДЕРЕН СТОЛ ЗА ДНЕВНА/ ТРАПЕЗАРИЯ/ КУХНЯ/ ОФИС
Модерни, от дъб, скандинавски
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност






