





Размери 85×47×55 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Трапезни столове в комплект от 4 броя в цвят мента Luna - Marckeric
| Ширина: | 47 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 55 cм |
| Височина: | 85 cм |
| Комплект столове за хранене | 4 броя |
|---|---|
| Цвят | Зелен |
| Държава на произход | CN |
| Тип | Тапициран |
| Брой части | 4 бр. |
| Височина на облегалката | 40 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 47 cm |
| Дълбочина на седалката | 39 cm |
| Височина на седалката | 46 cm |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 4.6 kg |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Luna |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал на конструкцията | Шперплат |
| Материал на седалката | Шперплат |
| Материал | Подплатен/шперплат |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Тапицерски материал | Полиестер |
| Material | Подплатен/шперплат |
| Производител | Marckeric |

Модерни, индустриални, метал
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, от бук, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
86×46×55 cм, модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, тапицирани
В наличност


Модерни, от дъб, скандинавски
В наличност


Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
С подлакътници, модерни, тапицирани
В наличност
77×43×51 cм, от дъб, 2 броя
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличност
Модерни, екологична кожа
В наличност
85×49×55 cм, от дъб, скандинавски
Безплатна доставка


Ретро, модерни, от дъб
В наличност
87×45×52 cм, модерни, от бук
В наличност
Ретро, от дъб, екологична кожа
В наличност
79×45×55 cм, от дъб, скандинавски
В наличност
Модерни, от дъб, скандинавски
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност