
Eglo 97365 - LED подова лампа PALOZZA LED/25W/230V
Ключ за осветление
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлината поема в нова посока - EGLO connect Не е необходим Wi-Fi или адаптер. Настройва се чрез смартфон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска енергийна консумация. Безплатното приложение AwoX Home CONTROL (съвместимо с Android и iOS). Благодарение на RGBW функцията лесно можете да променяте цветовете на светлината, включително и бялата. Плавно димиране на осветлението (0-100%). 2700K топло бяло - 6500K студено бяло. Избор от 16 милиона цвята - RGB. Съвместим с: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Настройка на предварително зададени цветове. Възможност за задаване на време за включване и изключване на осветителното тяло. Осветителното тяло може да се управлява едновременно с дистанционно управление и с мобилен телефон. Дистанционното управление е включено в комплекта. За да работи правилно дистанционното с осветителното тяло, е необходимо първо да се сдвоят двата компонента в приложението AWOX HOME и да се извърши актуализация.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Студено бялa светлина |
| Функция | ZigBee/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 34 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 34 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 335 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 4800 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 34 W |
| Тип | Лампион |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Series | FRAIOLI Eglo, FRAIOLI-C Eglo |
| Производител | Eglo |

Ключ за осветление
В наличност
Дърво
В наличност
Метал
В наличност
Ключ за осветление, дърво, скандинавски
В наличностБезплатна доставка

Дърво
В наличност
Модерни, с димер
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски, в джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
Безплатна доставка

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
LED лампи

Модерни, ретро, с димер
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност


Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С осветление
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличност
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка