
Дизайнерска подова лампа черна с опушено стъкло - Qara Down
Стъкло
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Osram, който имаме на склад на цена 121.90 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Метод на свързване | За контакт |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Лампион |
| Функция | Превключвател върху кабела |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Тип щепсел | C |
| Series | COROLLE Osram |
| Производител | Osram |

Стъкло
В наличностБезплатна доставка

Модерни, LED лампи, с димер
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи

Модерни
В наличностБезплатна доставка


Модерни, ретро, с димер
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски, ретро
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Малък
В наличност
230V
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Среден
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
E27, LED
В наличност