


Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Подовата лампа Leonor е минималистичен елемент, който ще се откроява във всеки интериор. Простата основа от каучуково дърво се съчетава тон в тон със светлия ленен абажур. Заедно те внасят мир и спокойствие в стаята.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Дизайн | Скандинавски |
| Държава на произход | CN |
| Материал | Дърво |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Тегло | 6.12 kg |
| Включена крушка | Не |
| Дължина на захранващ кабел | 200 cm |
| Превключвател | За кабел |
| Захранване | За контакт |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Premium |
| Грижа | Почиствайте редовно от прах/избършете с влажна кърпа |
| Материал на абажура | Текстил |
| Материал на конструкцията | Желязо/масивна каучукова дървесина |
| Цвят | Бежов |
| Material | Дърво |
| Производител | Bloomingville |

230V
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски, в джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ретро, с димер
В наличност
LED лампи

Дърво, с димер
В наличностБезплатна доставка


Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличност

Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Дърво
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, ретро
В наличност

Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

240×260 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

80×60 cм

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност