Червена метална витрина 58x160 cm Bronco – Unique Furniture
Размери 160×58×40 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 377,66 € / 738,64 лв.
- 17.04.2026 г. - 377,66 € / 738,64 лв.
- 19.03.2026 г. - 316 € / 618,04 лв.
- 5.03.2026 г. - 377,66 € / 738,64 лв.
- 5.03.2026 г. - 377,4 € / 738,13 лв.
- 24.02.2026 г. - 444,31 € / 868,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 377,66 € / 738,64 лв.
- 16.02.2026 г. - 444,31 € / 868,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 377,66 € / 738,64 лв.
- 8.02.2026 г. - 444,31 € / 868,99 лв.
- 26.01.2026 г. - 277 € / 541,76 лв.
- 23.01.2026 г. - 298 € / 582,84 лв.
- 16.01.2026 г. - 299 € / 584,79 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Придайте на интериора си нотка модерен и леко бохо стил с витрината Bronco от Unique Furniture . Със своето смело цветно лакиране на металната структура и интересно остъкляване витрината ще се превърне в стилно убежище за декорации, книги или празнични чаши. Забележка: Максималната товароносимост на един рафт е 20 кг.
Размери
| Ширина: | 58 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 160 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Цвят | Червен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 14 cm |
| Капацитет на тежестта | 80 kg |
| Тегло | 31.2 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на дръжките | Метал |
| Серия | Bronco |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Материал на вратите | Метал/стъкло |
| Повърхностно покритие на рафтове | Прахово покритие |
| Материал на рафтовете | Метал |
| Характеристики | С врати/с крачета/с рафтове |
| Цвят на краката | Червен |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие |
| Декор | Мат |
| Материал | Стъкло/метал |
| Material | Стъкло/метал |
| Производител | Unique Furniture |
Подобни продукти

Витрина от дъбов декор в естествен цвят 80x180x40 cm Jaipur – Actona
180×80×40 cм, гланц, модерни
Безплатна доставка
Витрина в тухлен цвят 91x111 cm Edge by Hammel - Hammel Furniture
110×90×42 cм, мат, скандинавски

Витрина от масивен бор с плъзгащи се врати в черен и естествен цвят 125x200 cm James – WOOOD
200×125×47 cм, мат, от бор
В наличност
Метална витрина в цвят горчица 140x200x44 cm Exhibit – WOOOD
200×140×44 cм, модерни, мат

Витрина ЛАНА W-50 Artisan Oak - ШКАФ С 1 ВРАТА С ЧЕКМЕДЖЕ
В наличност
Витрина ЛАНА W-50 Елегантен Орех - ШКАФ С 1 ВРАТА С ЧЕКМЕДЖЕ
От орех
В наличност
Кафява витрина от декор от дъб с плъзгащи се врати 170x75 cm Hazelton – Rowico
75×170×40 cм, мат, от дъб

Синя висяща витрина от масивна ела 81x91 cm Hazem – Bloomingville
91×81×22 cм, мат, дърво
В наличност
Витрина ЛАНА W-50 Бежов (Шампанско) - ШКАФ С 1 ВРАТА С ЧЕКМЕДЖЕ
В наличност
Черна метална витрина 45x85 cm Carmel – Unique Furniture
85×45×40 cм, мат
В наличност
Висяща витрина в тухлен цвят 120x59 cm Edge от Hammel - Мебели Hammel
59×120×42 cм

Черна метална витрина 99x170x44 cm Exhibit – WOOOD
170×99×44 cм, мат, индустриални

Витрина от декор от дъб в естествен цвят 90x126x40 cm Ceci – MOME
126×90×40 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Кафява витрина от масивен дъб с плъзгащи се врати 135x73,5x48 cm Italic – UMAGE
73×135×48 cм, мат

Функционална витрина CL 028, серия Chanel в стил Рококо
В наличност
Тъмносиня витрина от масивен бор 90x180 cm Miranda – Marckeric
180×90×40 cм, модерни, от бор
В наличностБезплатна доставка
Витрина от опушен дъб AbbeyWood - Woodman
170×88×35 cм, гланц, модерни

Зелена витрина от масивна ела 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cм, мат, дърво

Витрина от дъбова дървесина в естествен цвят 97x125 cm Abies - The Beds
125×97×45 cм, мат, от дъб
В наличност
Витрина от дъбов декор 80x178 cm Nagano - Actona
178×80×37 cм, мат, от дъб
В наличност
Кафява витрина от масивен дъб с плъзгащи се врати 135x73,5x48 cm Italic – UMAGE
73×135×48 cм, модерни, мат

Кафява витрина от декор от дъб с плъзгащи се врати 100x203 cm Hazelton – Rowico
203×100×40 cм, мат, от дъб
В наличност
Витрина Pimlico - Woodman
148×90×36 cм, мат, от орех

Черна метална висяща витрина 45x60 cm Carmel – Unique Furniture
Мат
В наличност
Витрина от дъбова дървесина в естествен цвят 144x95 cm Abies - The Beds
95×144×45 cм, мат, от дъб
В наличност
Черна метална витрина 90x110 cm Adelaide - House Nordic
110×90×35 cм, остъклено

Витрина в дъбов декор 80x145 cm Aston - Actona
145×80×40 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
Червен/естествен шкаф от борова дървесина 90x110 cm Misti - Marckeric
110×90×40 cм, мат, от бор
В наличностБезплатна доставка
Зелена витрина 60x105 cm Herbe – White Label
105×60×35 cм, мат

Витрина от декор от дъб с плъзгащи се врати в естествен цвят 110x160 cm Barrali – Unique Furniture
160×110×40 cм, мат, от дъб

Тюркоазено синя витрина Avon - Woodman
165×88×40 cм, мат, от дъб

Черна витрина с плъзгащи се врати 70x109x40 cm Lekko – noo.ma
Модерни, мат, скандинавски
Безплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност





