







Размери 110×90×35 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 384,18 € / 751,39 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черна метална витрина 90x110 cm Adelaide - House Nordic
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 35 cм |
| Височина: | 110 cм |
| Остъклени | Да |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 18 cm |
| Капацитет на тежестта | 10 kg |
| Тегло | 31 kg |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Adelaide |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Glamour/модерен |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | С крачета/с врати/с рафтове |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Материал | Стъкло/метал |
| Material | Стъкло/метал |
| Производител | House Nordic |

110×50×35 cм, мат, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
91×81×22 cм, мат, дърво
В наличност
190×90×40 cм, мат

160×90×40 cм, мат

85×45×40 cм, мат
В наличност
Мат
В наличност
165×88×40 cм, мат, от дъб

170×99×44 cм, мат, индустриални

160×58×40 cм, модерни, мат

Модерни, мат, скандинавски
Безплатна доставка

110×90×42 cм, мат, скандинавски

190×90×40 cм, мат, индустриални
В наличност
175×80×35 cм, мат, скандинавски


85×170×40 cм, класическо отваряне, индустриални
В наличност
180×80×40 cм, гланц, модерни
Безплатна доставка

105×60×35 cм, мат

120×80×40 cм, класическо отваряне
Безплатна доставка
От орех
В наличност
180×90×40 cм, модерни, от бор
В наличностБезплатна доставка
110×45×40 cм, мат, стъкло

200×140×44 cм, модерни, мат

206×64×40 cм, мат, от дъб

Индустриални, остъклено

75×170×40 cм, мат, от дъб

66×51×22 cм, мат, от бор
Безплатна доставка
200×125×47 cм, мат, от бор
В наличност
100×70×40 cм, мат
Безплатна доставка
101×80×40 cм

170×80×40 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
15×15 cм, комплекти
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Метал
В наличност
Метал
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност


33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
240×260 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност