



Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Не само за излагане на празнични ястия , но и за съхранение на играчки или настолни игри, скринът Carmel със стъклени вратички служи добре. Той предлага много пространство за съхранение , а семплият му вид го прави лесен за комбиниране и вграждане във всяка стая. Изисканият му дизайн превръща този артикул в истински интериорен пасианс
| Ширина: | 45 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 85 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Капацитет на тежестта | 20 kg |
| Тегло | 19 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | Метал |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Carmel |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Индустриален/класически/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на вратите | Закален |
| Материал на вратите | Стъкло/стомана |
| Характеристики | С рафтове/с крачета/с врати |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Материал | Метал/стъкло |
| Material | Метал/стъкло |
| Производител | Unique Furniture |
Отзиви на потребителите
Подхожда на вече съществуващите ми мебели.
Имах един проблем: трябваше сам да го сглобя, а при метална конструкция това не е лесно, и имаше изкривени части.

Модерни, индустриални
В наличност
От орех
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Модерни, с осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, с осветление
В наличност
Модерни, с осветление
В наличност
Модерни, с осветление
В наличност
180×80×40 cм, мат

200×125×47 cм, мат, от бор
В наличност

Дърво
В наличност
Модерни, дърво, с осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, ретро, дърво
В наличност
Модерни, дърво, с осветление
В наличност

С осветление
В наличност
Модерни, от дъб, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
С осветление
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност