Кафява витрина от декор от дъб с плъзгащи се врати 170x75 cm Hazelton – Rowico
Размери 75×170×40 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 907,88 € / 1775,66 лв.
- 14.02.2026 г. - 907,88 € / 1775,66 лв.
- 5.02.2026 г. - 1068,09 € / 2089 лв.
- 26.01.2026 г. - 843 € / 1648,76 лв.
- 16.01.2026 г. - 907 € / 1773,94 лв.
- 28.11.2025 г. - 818,07 € / 1600,01 лв.
- 25.11.2025 г. - 818,58 € / 1601 лв.
- 21.11.2025 г. - 862,04 € / 1686 лв.
- 14.11.2025 г. - 907,54 € / 1774,99 лв.
- 7.11.2025 г. - 925,95 € / 1811 лв.
- 5.11.2025 г. - 946,91 € / 1851,99 лв.
- 30.04.2024 г. - 1155,01 € / 2259 лв.
- 26.04.2024 г. - 981,68 € / 1920 лв.
- 23.04.2024 г. - 1155,01 € / 2259 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кафява витрина от декор от дъб с плъзгащи се врати 170x75 cm Hazelton – Rowico
Размери
| Ширина: | 170 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 75 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Цвят | Кафяв |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 30.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 60 kg |
| Тегло | 47.2 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Hazelton |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на вратите | Меламин/стъкло |
| Материал на вратите | ПДЧ |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Меламин/стъкло |
| Материал на чекмеджетата | ПДЧ |
| Характеристики | С рафтове/с плъзгащи се врати/с крачета |
| Материал на краката | Масивен дъб |
| Обработка на повърхността | Обработен с масло/фурнир |
| Цвят на дървото | Тъмно дърво |
| Материал | МДФ |
| Material | МДФ |
| Производител | Rowico |
Подобни продукти

Витрина от масивен бор с плъзгащи се врати в черен и естествен цвят 125x200 cm James – WOOOD
200×125×47 cм, мат, от бор
В наличност
Витрина от дъбова дървесина в естествен цвят 144x95 cm Abies - The Beds
95×144×45 cм, мат, от дъб
В наличност
Витрина в дъбов декор 80x145 cm Aston - Actona
145×80×40 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
Метална витрина в цвят горчица 140x200x44 cm Exhibit – WOOOD
200×140×44 cм, модерни, мат

Витрина от дъбова дървесина в естествен цвят 97x125 cm Abies - The Beds
125×97×45 cм, мат, от дъб
В наличност
Витрина ЛАНА W-50 Artisan Oak - ШКАФ С 1 ВРАТА С ЧЕКМЕДЖЕ
В наличност
Сиво метално шкафче 70x100x40 cm Fayna – Marckeric
100×70×40 cм, мат
Безплатна доставка
Сива метална витрина 140x90x40 cm Layna – Marckeric
90×140×40 cм, мат

Витрина от дъбов декор 80x178 cm Nagano - Actona
178×80×37 cм, мат, от дъб
В наличност
Витрина от декор от дъб в естествен цвят 90x126x40 cm Ceci – MOME
126×90×40 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Витрина ЛАНА W-50 Бежов (Шампанско) - ШКАФ С 1 ВРАТА С ЧЕКМЕДЖЕ
В наличност
Черно шкафче 80x170 cm Diora – Marckeric
170×80×40 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
Тъмносиня витрина от масивен бор 90x180 cm Miranda – Marckeric
180×90×40 cм, модерни, от бор
В наличностБезплатна доставка
Функционална витрина CL 028, серия Chanel в стил Рококо
В наличност
Витрина в дъбов декор 72x145 cm A-Line - Actona
Мат, от дъб

Витрина от опушен дъб AbbeyWood - Woodman
170×88×35 cм, гланц, модерни

Кафява витрина от декор от дъб с плъзгащи се врати 100x203 cm Hazelton – Rowico
203×100×40 cм, мат, от дъб
В наличност
Метална витрина в златист цвят 45x110x40 cm Saone – Bloomingville
110×45×40 cм, мат, стъкло

Витрина от дъбов декор в бял и естествен цвят 100x170x48 cm Next – Tvilum
170×100×48 cм, модерни, мат
В наличност
Черна метална витрина 80x175 cm Brisbane - House Nordic
175×80×35 cм, мат, скандинавски

Червен/естествен шкаф от борова дървесина 90x110 cm Misti - Marckeric
110×90×40 cм, мат, от бор
В наличностБезплатна доставка
Витрина от декор от дъб в естествен цвят 60x42x32 cm Poetic – Hübsch
42×60×32 cм, от дъб

Витрина от дъбова дървесина в естествен цвят 140x100 cm Elba - Unique Furniture
140×100×40 cм, мат, от дъб

Черен метален шкаф 80x180 cm Newcastle - Actona
Индустриални, остъклено

Витрина от декор от дъб с плъзгащи се врати в естествен цвят 110x160 cm Barrali – Unique Furniture
160×110×40 cм, мат, от дъб

Синя висяща витрина от масивна ела 81x91 cm Hazem – Bloomingville
91×81×22 cм, мат, дърво
В наличност
Витрина от дъбова дървесина в естествен цвят 95x195 cm Everett - Rowico
195×95×41 cм, мат, от дъб

Витрина от дъбов декор в естествен цвят 102x162x40 cm Ry – Tvilum
162×102×40 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
Сива витрина Franklin - Støraa
78×80×40 cм, мат
Безплатна доставка
Витрина от дъбов декор в естествен цвят 80x180x40 cm Jaipur – Actona
180×80×40 cм, гланц, модерни
Безплатна доставка
Витрина ЛАНА W-50 Елегантен Орех - ШКАФ С 1 ВРАТА С ЧЕКМЕДЖЕ
От орех
В наличност
Кафява витрина от декор от дъб 82x185 cm Filippa – Rowico
185×82×40 cм, мат, от дъб
Най-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност









