






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бяла/златистa подова лампа със стъклен абажур (височина 176 cm) Glamy – Mauro Ferretti
| Основен материал на осветлението | Стъкло |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Държава на произход | CN |
| Материал | Метал |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 4 бр. |
| Тип контакт | E14 |
| Тегло | 4.5 kg |
| Диаметър на абажура | 15 cm |
| Дължина | 54 cm |
| Включена крушка | Не |
| Превключвател | За кабел |
| Захранване | За контакт |
| Дизайн | Glamour |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Стъкло |
| Материал на конструкцията | Желязо |
| Цвят | Златен/бял |
| Material | Метал |
| Производител | Mauro Ferretti |

Модерни, ключ за осветление, с димер

Метал, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
Безплатна доставка
LED лампи
В наличност
Стъкло, ключ за осветление

Метал, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, ключ за осветление, с димер
Безплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност

Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност

Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ретро, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи, с димер
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, метал, рустик

LED лампи, ключ за осветление, с димер

Модерни, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност

Модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, скандинавски

Метал, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност