






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
При проектирането на тази лампа базираното в Лос Анджелис студио за дизайн и архитектура AD Miller се вдъхновява от вертикалните скулптури и класическата стойка за микрофон. Въпреки минималистичния си външен вид, тя впечатлява с безпогрешната си функционалност. Според собствените си предпочитания можете да регулирате ъгъла на наклона на осветителното тяло, както и нивото на яркост или интензивността му чрез функцията за димиране. Подробни параметри: 100 - 240 V, 115 лумена, 2700 K, IP20, 5W. Дължината на захранващия кабел е 150 см.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Цвят | Сив |
| Материал | Пластмаса/метал |
| Мощност | 5 W |
| Тип | LED |
| Тегло | 2.724 kg |
| Характеристики на лампата | Затъмняваща се |
| Характеристики на крушка | Топла (светлина) |
| Включена крушка | Да |
| Дължина на захранващ кабел | 150 cm |
| Превключвател | Сензорен превключвател |
| Захранване | За контакт |
| Серия | Stage |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Premium |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на конструкцията | Алуминий |
| Material | Пластмаса/метал |
| Производител | Blomus |

Стъкло, метал, рустик

Метал, модерни, LED лампи
Безплатна доставка
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление

Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, скандинавски

Метал, ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Модерни, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, индустриални

Стъкло, ключ за осветление
Безплатна доставка
Стъкло, ретро
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
С димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление

LED лампи
В наличност
Индустриални, с димер
В наличност
Метал, модерни, LED лампи

Модерни
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност