







Размери 36×66×50 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кремава табуретка Hocker Polly – White Label
| Ширина: | 66 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 50 cм |
| Височина: | 36 cм |
| Форма на табуретките | Кръгла |
|---|---|
| Цвят | Бежов |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | CN |
| Форма | Квадратен/овален |
| Височина на крачетата | 12 cm |
| Капацитет на тежестта | 150 kg |
| Тегло | 8.2 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели/почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Polly |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Желязо |
| Материал на конструкцията | Желязо/шперплат |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 40000 martindale |
| Тапицерия | Polly Ivory |
| Тапицерски материал | Плат/букле |
| Производител | White Label |

44×106×106 cм, модерни, плат

40×102×80 cм, правоъгълен, кръгла
В наличност
40×90×90 cм, модерни, квадратен

36×100×80 cм, плат, правоъгълен

39×100×100 cм, модерни, квадратен
В наличност
Плат

40×102×80 cм, модерни, плат
В наличност
36×100×100 cм, квадратен, правоъгълен

Правоъгълен, кръгла

40×62×46 cм, скандинавски, кожа
Безплатна доставка
45×80×120 cм, модерни, плат
В наличност
45×100×60 cм, модерни

81×100×100 cм, модерни, квадратен

44×60×98 cм, модерни, плат

38×100×90 cм, скандинавски, плат

50×91×70 cм, с място за съхранение, модерни
В наличност
47×85×85 cм, модерни, плат

40×90×90 cм, модерни, плат

Модерни, кръгла, без крачета

Модерни, кръгла, без крачета

45×80×80 cм, плат, квадратен

40×88×68 cм, модерни, правоъгълен

46×85×85 cм, модерни, плат

40×118×73 cм, плат, правоъгълен
В наличност

43×95×70 cм, модерни, плат

41×95×95 cм, модерни, плат

43×92×95 cм, модерни, правоъгълен

38×76×38 cм, с място за съхранение, плат

39×88×88 cм, квадратен
В наличност
45×104×72 cм, плат, правоъгълен

45×58×58 cм, модерни, плат

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност