
Зелена табуретка Bemy – Micadoni
46×85×85 cм, модерни, плат, квадратен
313,65 € / 613,45 лв.

Бежова табуретка Bemy – Micadoni
46×85×85 cм, модерни, плат, квадратен
309,4 € / 605,13 лв.

Светлокафява табуретка Bemy – Micadoni
46×85×85 cм, модерни, плат, квадратен
309,4 € / 605,13 лв.

Тъмносиня табуретка Bemy – Micadoni
46×85×85 cм, модерни, плат, квадратен
309,4 € / 605,13 лв.

Сива табуретка Bemy – Micadoni
46×85×85 cм, модерни, плат, квадратен
309,4 € / 605,13 лв.

Табуретка в тухлен цвят Bemy – Micadoni
46×85×85 cм, модерни, плат, квадратен
309,4 € / 605,13 лв.
Бежова табуретка Bemy – Micadoni
Размери 46×85×85 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 309,4 € / 605,13 лв.
- 19.04.2026 г. - 309,4 € / 605,13 лв.
- 19.03.2026 г. - 309 € / 604,35 лв.
- 6.03.2026 г. - 309,4 € / 605,13 лв.
- 20.02.2026 г. - 384,18 € / 751,39 лв.
- 17.02.2026 г. - 451,98 € / 884 лв.
- 14.02.2026 г. - 384,18 € / 751,39 лв.
- 5.02.2026 г. - 451,98 € / 884 лв.
- 16.01.2026 г. - 384 € / 751,04 лв.
- 28.11.2025 г. - 345,63 € / 675,99 лв.
- 25.11.2025 г. - 346,14 € / 676,99 лв.
- 21.11.2025 г. - 364,55 € / 713 лв.
- 11.11.2025 г. - 383,98 € / 751 лв.
- 7.11.2025 г. - 406,78 € / 795,59 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежова табуретка Bemy – Micadoni
Размери
| Ширина: | 85 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 85 cм |
| Височина: | 46 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Материал на тапицерията | Плат |
| Форма на табуретките | Квадратен |
| Цвят | Бежов |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Форма | Квадратен |
| Височина на крачетата | 18 cm |
| Капацитет на тежестта | 150 kg |
| Тегло | 19.41 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Bemy |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал на конструкцията | Шперплат/ПДЧ/масивен бор |
| Мартиндейл | 60000 martindale |
| Тапицерия | Sorella 03 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Производител | Micadoni |
Подобни продукти

Бежова табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат

Табуретка от бял плат букле Molino - Micadoni Home
36×75×75 cм, квадратен, правоъгълен

Кремава табуретка от прежда с примки от букле Irisha – Bizzotto
С място за съхранение, модерни, масивен
Безплатна доставка
Бежова кадифена табуретка Campi – Cosmopolitan Design
40×90×90 cм, модерни, плат

Бежова табуретка Taso – noo.ma
Плат

Табуретка за крака Natural Clear/Beige Senza - Karup Design
38×100×90 cм, скандинавски, плат

Бяла табуретка от букле Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен

Бяла табуретка от букле Colma – House Nordic
36×41×35 cм, скандинавски, без крачета
В наличност
Табуретка от кремаво кадифе Paris - Mauro Ferretti
С място за съхранение, плат, кръгла
В наличност
Бежова табуретка Kendal – Micadoni
45×104×72 cм, плат, правоъгълен

Бяла кадифена модулна табуретка Lokua – Makamii
41×95×95 cм, модерни, плат

Бежов модул за диван Rome - Cosmopolitan Design
45×80×120 cм, модерни, плат
В наличност
Бяла табуретка от букле Paisley – House Nordic
Скандинавски, кръгла
В наличност
Бежова табуретка Simon – Miuform
50×91×70 cм, с място за съхранение, модерни
В наличност
Бяла шенилова табуретка Neil – Bobochic Paris
81×100×100 cм, модерни, квадратен

Светлосива кадифена табуретка Georgia – Micadoni
43×95×70 cм, модерни, плат

Светлосива градинска табуретка Grow – Blomus
25×130×130 cм, квадратен, правоъгълен
Безплатна доставка
Светлосива шенилова табуретка Lani – Makamii
Модерни, правоъгълен, без крачета

Бяла табуретка от букле Roxelane – Bobochic Paris
46×96×52 cм, модерни, правоъгълен
Безплатна доставка
Бежова кадифена табуретка Aloha – Makamii
Модерни, плат, правоъгълен

Бяла табуретка от плат букле Miuf - Miuform
36×68×64 cм, правоъгълен, кръгла
В наличност
Бежово-кремава табуретка за крака Roxy – Scandic
44×98×98 cм, модерни, плат

Бежова табуретка Marvel - Scandic
42×62×62 cм, модерни, масивен
В наличностБезплатна доставка
Светлосиво кадифено столче за крака Carole - Ropez
41×57×52 cм, модерни, плат

Светлосива кадифена табуретка Lilly – Støraa
43×130×69 cм, с място за съхранение, плат

Бежова табуретка от плат букле KUON - Blomus
45×48×48 cм, скандинавски, масивен
Безплатна доставка
Бежов детски пуф Vichy – Lorena Canals
20×40×40 cм, ретро, квадратен
В наличност
Бежова кадифена табуретка Sierra – Bobochic Paris
43×86×86 cм, модерни, плат

Кремав пуф от букле Plus 100 Lounge – SLOWDOWN
45×100×60 cм, модерни

Кремава табуретка Chicago - Cosmopolitan Design
40×102×80 cм, правоъгълен, кръгла
В наличност
Сива градинска табуретка Grow – Blomus
38×75×75 cм, тапициран, правоъгълен
Безплатна доставка
Сиво-бежова кадифена табуретка Chelsea – Ropez
45×80×80 cм, плат, квадратен
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност

