
Бяла шенилова табуретка Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен, без крачета
418,96 € / 819,41 лв.

Светлосива табуретка от букле Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен, без крачета
464,58 € / 908,64 лв.

Черна шенилова табуретка Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен, без крачета
418,96 € / 819,41 лв.

Бежова табуретка от букле Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен, без крачета
464,58 € / 908,64 лв.

Бяла табуретка от букле Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен, без крачета
464,58 € / 908,64 лв.

Бежова шенилова табуретка Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен, без крачета
418,96 € / 819,41 лв.

Шенилова табуретка в цвят каки Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен, без крачета
418,96 € / 819,41 лв.

Светлосива шенилова табуретка Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен, без крачета
418,96 € / 819,41 лв.

Тъмносива табуретка от букле Leonore – Bobochic Paris
40×90×90 cм, модерни, квадратен, без крачета
464,58 € / 908,64 лв.
Бяла шенилова табуретка Leonore – Bobochic Paris
Размери 40×90×90 cм
История на цените
- 25.04.2026 г. - 418,96 € / 819,41 лв.
- 19.04.2026 г. - 418,96 € / 819,41 лв.
- 19.03.2026 г. - 418 € / 817,54 лв.
- 20.02.2026 г. - 418,96 € / 819,41 лв.
- 17.02.2026 г. - 492,89 € / 964,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 418,96 € / 819,41 лв.
- 5.02.2026 г. - 492,89 € / 964,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 418,96 € / 819,41 лв.
- 16.01.2026 г. - 428,81 € / 838,68 лв.
- 28.11.2025 г. - 394,31 € / 771,2 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бяла шенилова табуретка Leonore – Bobochic Paris
Размери
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 90 cм |
| Височина: | 40 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Форма на табуретките | Квадратен |
| Крака на табуретка | Без крачета |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Форма | Квадратен |
| Височина на крачетата | 2 cm |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 21 kg |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Пружини/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Leonore |
| Изисква сглобяване | Не |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Масивно дърво/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 70000 martindale |
| Тапицерия | Cremona 01 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Цвят | Бял |
| Производител | Bobochic Paris |
Подобни продукти

Бежова табуретка Taso – noo.ma
Плат

Бяла табуретка от букле Roxelane – Bobochic Paris
46×96×52 cм, модерни, правоъгълен
Безплатна доставка
Бежова табуретка Loretto – Cosmopolitan Design
40×90×90 cм, модерни, плат

Светлосива табуретка Ernest – Bobochic Paris
47×85×85 cм, модерни, плат

Кремава табуретка Chicago - Cosmopolitan Design
40×102×80 cм, правоъгълен, кръгла
В наличност
Бежова табуретка Kate – Micadoni
43×99×60 cм, модерни, плат

Бяла шенилова табуретка Neil – Bobochic Paris
81×100×100 cм, модерни, квадратен

Бежова табуретка от букле Dia – Micadoni
Модерни, кръгла, без крачета

Бежова кадифена модулна табуретка Martina – Micadoni
44×106×106 cм, модерни, плат

Табуретка за крака Natural Clear/Grey Senza - Karup Design
38×100×90 cм, скандинавски, плат

Бежова табуретка за крака Jodie - Micadoni Home
40×102×80 cм, модерни, плат
В наличност
Бежова кадифена табуретка Campi – Cosmopolitan Design
40×90×90 cм, модерни, плат

Бежова табуретка Simon – Miuform
50×91×70 cм, с място за съхранение, модерни
В наличност
Тъмносива кадифена табуретка Estela – Casa Selección
38×76×38 cм, с място за съхранение, плат

Светлосива табуретка Matera - Cosmopolitan Design
40×88×68 cм, модерни, правоъгълен

Светлосива кадифена табуретка Georgia – Micadoni
43×95×70 cм, модерни, плат

Бежова табуретка Marvel - Scandic
42×62×62 cм, модерни, масивен
В наличностБезплатна доставка
Кремав пуф от букле Plus 100 Lounge – SLOWDOWN
45×100×60 cм, модерни

Сива кадифена табуретка Chelsea – Ropez
45×80×80 cм, плат, квадратен

Кафява табуретка Kendal – Micadoni
45×104×72 cм, плат, правоъгълен

Табуретка от бял плат букле Molino - Micadoni Home
36×75×75 cм, квадратен, правоъгълен

Бежово-кремава табуретка за крака Roxy – Scandic
44×98×98 cм, модерни, плат

Кремава табуретка от рипсено кадифе Justin – Ropez
39×88×88 cм, квадратен
В наличност
Светлосива табуретка Vanda - Mazzini Sofas
36×100×80 cм, модерни, плат
В наличност
Кафява табуретка от плат букле Miuf - Miuform
36×68×64 cм, правоъгълен
В наличност
Светлосиво кадифено столче за крака Carole - Ropez
41×57×52 cм, модерни, плат

Бежова кадифена табуретка Sierra – Bobochic Paris
43×86×86 cм, модерни, плат

Светлокафява кадифена табуретка Lani – Makamii
Модерни, правоъгълен, без крачета

Табуретка от кремаво кадифе Paris - Mauro Ferretti
С място за съхранение, плат, кръгла
В наличност
Бежова табуретка Bemy – Micadoni
46×85×85 cм, модерни, плат

Светлосива градинска табуретка Grow – Blomus
25×130×130 cм, квадратен, правоъгълен
Безплатна доставка
Отоман с масивна дъбова конструкция и детайли от кафява биволска кожа Dedo - Gazzda
40×62×46 cм, скандинавски, кожа
Безплатна доставкаНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност









