






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бяла/естественa стенна лампа ø 12 cm Surtur – Sollux
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | PL |
| Материал | Стъкло/дърво |
| Мощност | 8 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | G9 |
| Тегло | 0.51 kg |
| Диаметър на абажура | 12 cm |
| Дължина | 12 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Surtur |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Стъкло |
| Цвят | Естествен/бял |
| Material | Стъкло/дърво |
| Производител | Sollux |

Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
230V
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи


Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна
В наличност
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност

Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи

Ключ за осветление, спалня и дневна, в електрически контакт

Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, спалня и дневна

Пластмаса, LED лампи
В наличност
230V
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност

Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност

LED лампи
В наличност
LED лампи
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Пластмаса, кошници на парчета
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност