
Синьо боксспринг легло с място за съхранение 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
-20 %1151 € / 2251,16 лв.
1439 € / 2814,44 лв.

Боксспринг легло в кафяво-сив цвят с място за съхранение 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
-20 %1135 € / 2219,87 лв.
1419 € / 2775,32 лв.

Синьо боксспринг легло с място за съхранение 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×160×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
-20 %1135 € / 2219,87 лв.
1419 € / 2775,32 лв.

Синьо боксспринг легло с място за съхранение 180x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
115×180×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
-20 %1151 € / 2251,16 лв.
1439 € / 2814,44 лв.

Сиво боксспринг легло с място за съхранение 180x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×180×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
-20 %1135 € / 2219,87 лв.
1419 € / 2775,32 лв.

Синьо боксспринг легло с място за съхранение 160x200 cm Elva Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cм, модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
-20 %1135 € / 2219,87 лв.
1419 € / 2775,32 лв.
Синьо боксспринг легло с място за съхранение 160x200 cm Elva Bold – Bonami Selection
Размери 115×160×200 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 1293,06 € / 2529,01 лв.
История на цените
- 1.05.2026 г. - 1135 € / 2219,87 лв.
- 30.04.2026 г. - 1419 € / 2775,32 лв.
- 30.04.2026 г. - 1293,06 € / 2529,01 лв.
- 17.01.2026 г. - 1034 € / 2022,33 лв.
- 16.01.2026 г. - 1124,96 € / 2200,23 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Дизайнерското тапицирано боксспринг легло с практично пространство за съхранение със страничен люк на панти е в комплект с матрак и топер. Изключително лесното сглобяване, високото качество, издръжливите материали и високата товароносимост го превръщат в идеалния избор за ежедневен комфорт и стилен интериор. Всеки детайл е създаден в ръчно производство в Чешката република , въз основа на повече от 15 години опит като малък семеен бизнес. Резултатът е легло, което съчетава опит, честна местна изработка и модерен дизайн в една надеждна единица, на която можете да разчитате всеки ден. Предимства на легло Bonami Selection: Твърда и здрава рамка за максимална стабилност и издръжливост, Самоносеща конструкция - без подпори, без скърцане, издръжлива тапицерия с по-високо тегло, сертифицирана по OEKO-TEX, подходяща за домашни любимци, омекотяване по ръбовете, качествена тапицерска работа, всичко е чисто покрито, практични дръжки за лесен достъп до отделението за съхранение, ламинирани плоскости с по-висока издръжливост, прецизни детайли за сглобяване, които едновременно издържат и изглеждат добре. Легло Bonami Selection може да бъде сглобено за по-малко от 30 минути . Интелигентният дизайн, лесните за разбиране инструкции и видеоклипът за сглобяване правят целия процес бърз, лесен и най-важното - без стрес. Легло боксспринг включва 20-сантиметров джобен пружинен матрак и топер от PUR пяна с височина 5 см, които в комбинация осигуряват комфорт, по-висока повърхност за спане и по-лесно ставане. Пружините се приспособяват към тялото и удължават живота на цялото легло. Пространството за съхранение с тегло 30 кг може да побере сезонни текстилни изделия, резервно спално бельо или всичко, което искате да държите под ръка.
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Височина: | 115 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Материал | Тапицирани легла |
| С място за съхранение | Да |
| Вид легла | Боксспринг |
| Материал на тапицерията на леглото | Плат |
| Тип табла за легло | Гладка |
| Пълнеж на топера | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Пълнеж на матрака | Джобни пружини/полиуретанова пяна (PUR) |
| Дебелина на матрака | 20 cm |
| Плътност на pur пяната | 25 kg/m³ |
| Държава на произход | CZ |
| Височина на крачетата | 12 cm |
| Брой крака | 8 бр. |
| Централна греда | Не |
| Височина на таблата на леглото | 60 cm |
| Височина на рамката на леглото | 55 cm |
| Капацитет на тежестта | 260 kg |
| Тегло | 125 kg |
| Размер | 160x200 |
| Дължина | 211 cm |
| Свойства на матрака | Терморегулиращ/зонален |
| Твърдост | Средно твърд |
| Тип матрак | С пружини |
| Включен топер | Да |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели/химическо почистване |
| Материал на задната част | Нетъкан текстил |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Elva |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 440 g/m² |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Масивен бук |
| Включен матрак | Да |
| Аксесоари | С табла/с място за съхранение/с крачета |
| Материал на конструкцията | МДФ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 60000 martindale |
| Тапицерия | Hevia 207.23 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Цвят | Син |
| Material | Тапицерия |
| Производител | Bonami Selection |
Подобни продукти

Синьо тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 180x200 cm Myra Pillow – Bonami Selection
105×180×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Светлосиньо двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lotte – Meise Möbel
105×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Синьо тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 160x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
105×160×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Синьо тапицирано двойно легло с включена подматрачна рамка 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
Модерни, регулируеми, с крачета
В наличност
Тъмносиво боксспринг легло с място за съхранение 180x200 cm Catania - Meise Möbel
116×180×200 cм, модерни, от дъб
В наличност
Сиво тапицирано двойно легло с място за съхранение с решетка 180x200 cm Vernon - Bobochic Paris
С място за съхранение, включително летва за легло, плат
В наличност
Легло Stella от Латекс Екон
Модерни

Сиво боксспринг легло 160x200 cm Olia Bold Line – Bonami Selection
115×160×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Синьо /сиво двойно тапицирано легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 160x200 cm Frieda – Meise Möbel
105×160×200 cм, тапицирани легла, регулируеми
В наличност
Антрацитно боксспринг легло 160x200 cm Stockholm - Meise Möbel
115×160×200 cм, тапицирани легла, с крачета
В наличност
Черно двойно легло от борова дървесина с решетка 140x200 cm Japan - Karup Design
20×140×200 cм, от бор, дървени легла
В наличност
Светлосиво тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 180x200 cm Baleine – Maison de Rêve
120×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Светлосиво тапицирано двойно легло с решетка и място за съхранение 180x200 cm Jade - Bobochic Paris
108×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Светлосиво тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 180x200 cm Lizzano – Meise Möbel
105×180×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Спалня Katrina без матрак от Нани
Модерни, без матрак, включително летва за легло

Prestige цвят тюркоаз - луксозна основа за матрак

Спалня Martina без матрак от Нани
Модерни, без матрак, включително летва за легло

Светлосиньо боксспринг легло с място за съхранение 160x200 cm Gina - Milo Casa
125×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Легло Calma от Латекс Екон
Модерни

Кафяво-сиво боксспринг легло 180x200 cm с място за съхранение Puhala – Makamii
116×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тъмносиво двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Solvo – Maison de Rêve
66×160×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Светлосиво тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 160x200 cm Aruba L – Maison de Rêve
35×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Боксспринг легло в кремаво-ествествен цвят с място за съхранение 160x200 cm Asahi – Maison de Rêve
105×160×200 cм, от бук, тапицирани легла
В наличност
Бежово боксспринг легло 160x200 cm Massello – Meise Möbel
113×160×200 cм, от дъб, тапицирани легла
В наличност
Легло Puro от Латекс Екон
Модерни

Prestige луксозна основа с табла за матрак в графит
Включваща матрак, с табла за глава

Prestige цвят тюркоаз луксозна основа с табла за матрак
Включваща матрак, с табла за глава

Бежово боксспринг легло с място за съхранение 180x200 cm Tambo – Meise Möbel
118×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Светлосиво кадифено двойно легло , 160 x 200 cm Juniper - Mazzini Beds
105×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Легло Reta от Латекс Екон
Модерни

Бледорозово тапицирано двойно легло с място за съхранение и решетка 180x200 cm Noho - Makamii
86×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Синьо тапицирано двойно легло с решетка 180x200 cm Tina - Ropez
82×180×200 cм, тапицирани легла, включително летва за легло
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа

Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност










