
Philips - LED Димируема лампа SUPERSLIM CL550 LED/15W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПродукт директно от производителя SmartLED, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Тип | Лампа |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой крушки | 2 |
| Series | BLACK AND WHITE SmartLED, UP SmartLED |
| Производител | SmartLED |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи, 230V

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Метал, 230V, кръгъл



Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност
Стъкло

Метал, 230V, квадратен

Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност
Ретро, LED лампи, дърво
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, 230V, кръгъл

Модерни
В наличност
Метал

Стъкло, метал, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност





Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност