
123,55 €
241,64 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя BOWI, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
| Цветова температура | Бяла дневна светлина |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W |
| Входяща мощност | 30 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 210 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 3000 lm |
| Метод на монтаж | Повърхностен монтаж |
| Стил | Други |
| Напрежение | 230 V |
| Тип | LED панел за повърхностен монтаж |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Квадратен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Series | CHRIS Bowi |
| Производител | BOWI |




Ширина, височина, дълбочина
В наличност
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина, студено бялa светлина
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Пластмаса, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност

Метал, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност


Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност