
Модерна таванна лампа черна с дърво, включва LED 3-степенно димиране - Alec
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностПродукт директно от производителя Searchlight, който имаме на склад на цена 164.88 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 33 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2600 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия/Димируем, без димер |
| Еквивалент на класическата крушка | 180 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 33 W |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 33 W |
| Series | EQUALISE Searchlight |
| Производител | Searchlight |

Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, кухня
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, индустриални
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, кръгъл
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставкаМодерни, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

С осветление
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличностБезплатна доставка

⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка