
99,95 €
195,49 лв.
Дизайнерска таванна лампа дърво вкл. LED 3-степенно димиране - Rowan
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Lamkur, който имаме на склад на цена 69.83 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Квадратен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Брой крушки | 4 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Форма | Квадратен |
| Тип | Лампа |
| Дървен декор | Дъб |
| Стил | Други |
| Series | OAK SQUARE, OAK Lamkur, NATURAL Lamkur |
| Производител | Lamkur |

Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставкаМодерни, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, индустриални
В наличност


Стъкло, модерни
В наличност
Кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Дърво, метал
В наличност
230V
В наличност

Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Среден
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
