
Модерна таванна лампа черна с дърво, включва LED 3-степенно димиране - Alec
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED лампите за прикрепяне Fenix са изработени от лакиран алуминий.Дифузьор: PS NANO.Тези лампи спестяват в сравнение с общото осветление 85%, а в сравнение с флуоресцентното осветление клас А - 20% от електрическата енергия.Те използват най-новата технология LED SMD 2835.Включено е захранване CCD LED.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 2800 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 850 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Series | LED FENIX Greenlux, FENIX Greenlux |
| Производител | Greenlux |

Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност


LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, дърво, ориенталски
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, кръгъл
В наличност

Стъкло, модерни, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност

Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка



Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
