
54,95 €
107,47 лв.
Модерна таванна лампа черна с дърво, включва LED 3-степенно димиране - Alec
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 65.70 и с гаранция от 3 години.
| Дизайн | Рустик |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Основен материал на осветлението | Дърво |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Напрежение | 230 V |
| Стил | Бохо |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Дървен декор | Бор |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Series | LATTE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, индустриални
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Малък
В наличност

Среден
В наличност
E27, LED
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
LED ленти
В наличност