
Сиво-бежова пътека 80x200 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, ретро, ориенталски
-15 %33,9 € / 66,3 лв.
39,88 € / 78 лв.

Сиво-бежов килим 200x280 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
200×280 cм, ретро, ориенталски, килими за дома
95,61 € / 187 лв.

Сиво-бежов килим 240x340 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
240×340 cм, ретро, ориенталски, килими за дома
-6 %145,15 € / 283,89 лв.
154 € / 301,2 лв.

Сиво-бежов килим 160x235 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
160×235 cм, ретро, ориенталски, килими за дома
-5 %71,27 € / 139,39 лв.
75 € / 146,69 лв.

Сиво-бежов килим 80x120 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
80×120 cм, ретро, ориенталски, килими за дома
-6 %23,47 € / 45,9 лв.
24,9 € / 48,7 лв.

Сиво-бежов килим 120x170 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
120×170 cм, ретро, ориенталски, килими за дома
-7 %41,72 € / 81,6 лв.
45 € / 88,01 лв.
Сиво-бежов килим 120x170 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
Размери 120×170 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 41,72 € / 81,6 лв.
История на цените
- 25.04.2026 г. - 41,72 € / 81,6 лв.
- 17.04.2026 г. - 41,72 € / 81,6 лв.
- 10.01.2026 г. - 45 € / 88,01 лв.
- 27.12.2025 г. - 41,72 € / 81,6 лв.
- 13.12.2025 г. - 49,08 € / 95,99 лв.
- 21.11.2025 г. - 39,64 € / 77,53 лв.
- 18.11.2025 г. - 41,72 € / 81,6 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Дизайнерският килим Terrain Sand от Hanse Home ще оживи всеки интериор с ориенталската си винтидж шарка в приглушени цветове. Килимът е изработен от висококачествени синтетични влакна с къс косъм, което го прави издръжлив и лесен за почистване. Подходящ е за всички видове подове, дори за подове с подово отопление.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Дизайн | Ретро, Ориенталски |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 1100 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 2.4 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Terrain |
| Модел | Ориенталски |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото/не използвайте химическа белина/избършете с влажна кърпа/не използвайте химически почистващи препарати/само професионално почистване |
| Материал на задната страна | Юта/полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Сиво-бежов |
| Производител | Hanse Home |
Подобни продукти

Кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 240x330 cm Sovereign – Asiatic Carpets
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Saveh Cream Gold – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 133x190 cm Samarkand - Universal
133×190 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Бежов вълнен килим 133x180 cm Medley - Agnella
133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
Сиво-бежов килим 160x230 cm Sensi Idra – FD
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килим 134x200 cm Springs – Universal
Ретро, килими за дома, къс косъм

Сив килим 120x170 cm Nova – Asiatic Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сив килим 160x230 cm Lush – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностБезплатна доставка
Светлосин килим 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 200x280 cm Soft – FD
200×280 cм, модерни, килими за дома

Бежов килим 230x154 cm Springs - Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бежов килим 134x200 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Кремав вълнен килим 200x300 cm Philip - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Светлорозов килим , 120 x 160 cm Gratia - Nouristan
120×160 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Сив килим 92x150 cm Cucina – Hanse Home
92×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Светлосив килим 154x230 cm Oris – Universal
Килими за дома, къс косъм

Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Tilos - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Бежов килим 154x230 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Килим в цвят мента 160x230 cm Sensi Tris – FD
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим подходящ за пране 190x290 cm Dion Global – Flair Rugs
190×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Син килим подходящ за пране 115x170 cm Orelia Global – Flair Rugs
115×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен килим със смес от юта в естествен цвят 200x290 cm Celine Jute Global – Flair Rugs
Модерни, рустик, килими за дома

Сив/бежов килим 80x120 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
80×120 cм, ретро, ориенталски
В наличност
Сива пътека подходяща за пране 80x200 cm Vintage Orient – Vitaus
80×200 cм, пътеки, ретро

Килим в бежово-сребристо 57x90 cm Shine Classic - Hanse Home
57×90 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бял вълнен килим 230x340 cm Masi – Agnella
230×340 cм, килими за дома, среден косъм
Безплатна доставка
Бежов килим 120x170 cm Salsa – Ayyildiz Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим за миене 80x50 cm - Vitaus
50×80 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Зелен/бежов ръчно изработен килим 80x160 cm Heriz Ornate – Asiatic Carpets
80×160 cм, ретро, килими за дома

Килим 80x150 cm Class – Universal
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 133x190 cm Soft – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
Чаши за шотове в комплект от 6 бр. 50 ml – Lyngby Glas
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло 240x260 cm Corded Leaves – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност







