









Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бежов килим 160x230 cm Saveh Cream Gold – Elle Decoration
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | CN |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Плътност | 900 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3.5 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Imagination |
| Модел | Ориенталски |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Против подхлъзване/подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа/почистете с почистваща пяна, подходяща за този тип продукти |
| Материал на задната страна | Полиестер |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Производител | Elle Decoration |
Отзиви на потребителите
Всичко е на суперлатив, очаквах по-ниско качество за тази цена. Килимът изглежда добре – цветовете са точно като на снимката – и се усеща добре. Мислех, че ще е по-тънък, но не е. Взех и противоплъзгаща подложка, но не беше задължително.
Килимът е добър, съответства на описанието. Само че в интернет, както и на изображението на етикета, който беше на опаковката, килимът има по-наситени цветове. Иначе всичко беше наред.
Килим, който може да се съчетае с всички видове подови настилки.

200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност





От полипропилен, естествен
В наличност
134×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Естествен
В наличност
От полипропилен
В наличност
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност


Модерни, кръгла

Модерни, естествен, от памук
В наличност
Ориенталски, кръгла, естествен
В наличност
80×120 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
От памук, от полиестер
В наличност

192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Модерни, кръгла, естествен
В наличност
Маса
В наличност
220×230 cм
В наличност
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
30×52 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност

50×80 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
220×240 cм
В наличност
Скандинавски, кръгла
В наличност
240×260 cм
В наличност