Продукти, които може да харесате
LED димируема презареждаема детска нощна лампа MANGO LED/2,5W/5V 800 mAh
История на цените
- 25.05.2026 г. - 20,4 € / 39,9 лв.
- 10.11.2025 г. - 20,4 € / 39,9 лв.
Описание на продукта
Детска силиконова нощна лампа. Това декоративно осветително тяло не е играчка за деца. С форма на манго, цветна температура 3000 K. Сензорно управление за регулиране на яркостта. Таймер с опции за 15 или 30 минути. Вграден Li-ion акумулатор с капацитет 800 mAh. Време за зареждане: 4 ч. В комплекта е включен micro USB кабел за зареждане.
Спецификации
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 2,5 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 23 lm |
| Тип | Настолна лампа/Нощна лампа |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия |
| Напрежение | 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,5 W |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Детски |
| Място | Детска стая |
| Капацитет | 800 mAh |
| Метод на свързване | USB |
| Тип щепсел | USB |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2,5 W |
| Series | ANIMAL Polux, BALOO Rabalux, NIGHT LIGHT Illumaxx, NIGHT LAMP MegaLight |
| Производител | Milagro |
Препоръчва се

Atmosphera - Детски полилей с кабел PETAL 1xE27/40W/230V Ø 64 cm розов
Детски полилеи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детска висяща лампа бежов балон с горещ въздух - Air Balloon
В наличност
ONLI - Детски полилей за повърхностен монтаж BUTTERFLY 3xE14/6W/230V
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
LED детски плафониер OXFORD 5xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
LED RGBW Димируем детски лампа LED/1W/5V USB 1200 mAh капибара
Нощни лампи
В наличност
Dalber 54602 - Детски полилей LITTLE LION 1xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
Детски пендел ASTRONAUT 1xE27/60W/230V Ø 15 см златист/бежов
Детски полилеи
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
ZEVENTI - таванен вентилатор FAMARA 1xE14/60W/230V сив
В наличност
Масичка за кафе CUBE 50x110 см бял
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
К-кт 3 бр. LED крушки Philips A60 E27/8W/230V 2700K
E27, LED
В наличност
К-кт 6бр. LED крушки Philips GU10/4,6W/230V 2700K
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Lamart - Електрическа мелничка за подправки 4xAA черна
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Cole&Mason - К-кт мелнички за сол и пипер SOUTHWOLD 2 бр. 16,5 см
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Severin AS 3915 - електрически слайсер 180 W/230 V, неръждаема стомана
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка



























































