
5,37 €
10,5 лв.
LED Крушка A60 E27/8W/230V 4000K
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушката отговаря на изискванията на EyeComfort - щади и не уморява очите ви.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка, LED крушка/Филамент крушка |
| Стил | Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Входяща мощност | 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W, 4,3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm, 470 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Series | VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips, VINTAGE Philips |
| Производител | Philips |

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност