
Комплект от 4 външни наземни прожектора черни квадратни регулируеми IP65 - Delux
Наземни светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично соларно осветително тяло 2 в 1.Може да се монтира на стена или да се закрепи в земята като лампа.Осветителят има защита IP44, която осигурява защита срещу вода и прах.Автоматично се включва след здрач.Време на светене: 6 - 8 часа.Вградена батерия: Li-Ion 3,7V 2220 mAh.
| Соларно | Да |
|---|---|
| Тип | Соларен аплик/Соларна лампа |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W |
| Брой крушки | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 200 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Капацитет | 2220 mAh |
| Жавот на батерията | 8 h |
| Напрежение | 3,7 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | LION Prezent, SOLAR Prezent |
| Производител | Prezent |

Наземни светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Пластмаса
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса, дърво
В наличностБезплатна доставка


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Пластмаса, дърво
В наличност


Стоящи светлини, пластмаса, е слънчева
В наличност



Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Наземни светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка



Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност