
Briloner 3996026 - LED Спот CTS 2xLED/4W/230V 2700/4000K бял
LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 55.41 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm |
| Функция | LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 131 W, 131 W, 131 W, 131 W, 131 W, 131 W, 131 W, 131 W, 131 W, 131 W, 131 W, 131 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Series | ZAMUDILO Eglo, ZAMUDILO Eglo, ZAMUDILO Eglo, ZAMUDILO Eglo, ZAMUDILO Eglo, ZAMUDILO Eglo, ZAMUDILO Eglo, ZAMUDILO Eglo, ZAMUDILO Eglo, ZAMUDILO Eglo, ZAMUDILO Eglo, ZAMUDILO Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V, метал
В наличностМодерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка

Повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 12V, 230V
В наличностМодерни
В наличност
За вграждане, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност