Модерна релсова система с 14 прожектора бяла 1-фазна - Iconic Jeana
Модерни
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 7.02 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Монтажен отвор | 145 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Дълбочина на вграждане | 30 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Тип | Лампа за вграждане |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Функция | LED технолигия |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Количество в опаковката | 1 |
| Стил | Други |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1350 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 100 ° |
| Series | RECESSED Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, стъкло
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Стъкло
В наличност
LED лампи, индустриални
В наличностМодерни
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Бронз
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
